Başıma bişey gelir mi? yola çıkmak kimseden habersiz?

gideceğim yol 6 saatlik. pamukkale turizm kullanıcam. 94lüyüm. alanyaya gidicem. zorundayım. ama anneme kardeşime arkadaşlarıma bile söyleyemeyeceğim. habersiz yapılan bu işin kazayla sonuçlanmasından korkuyorum en çok. gizli iş olunca insanın içine sinmiyor , en kötüsünü aklına getiriyor. böyle bir deneyim yaşayan gören duyan şahit olan varsa düşüncelerini paylaşabilir mi?

Güncellemeler:
sevgilisi varmış herifin

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bence bol bol dua et gerçekten eksik etme kendinde hayırlı yolculuklar

1|0
    0|0
    • cumadan bir gün önce konyaya yolculuk var ailevi bir durumdan dolayı. mevlana türbesine uğrarız dua etsem orda daha daha iyi olur değil mi

• @Ahrazadam saygılar o zaman hayırlı akşamlar

• @Ahrazadam hocam. sevgilisi varmış. yola çıkmadan önce öğrendim

Erkekler Ne Diyor 18

• Bak netice ne olursa olsun kesinlikle en az bir kişiye haber vermelisin. Yakınından sır saklayacak bir arkadaşına mutlaka durumu anlat. bir aksilik olması ihtimalinde aileni hnerdar eder aksilik olmazsa da sırrını gömer

2|1
    0|0
    • haber vermeye karar verdim.

• Doğru karar. Ama çok önemliyse bir kişiye dahi anlatmamasını sıkı sıkı tembihle

• Sevmesini bilen güzel insan!!!
    Ruh halini anlayacak kadar empatik birisiyim ve yordugu yerdeyim inan.
    Bu zamanda senin gibileri kaldimi derken güncellemene üzülmemek elimde degil.
    Kendimi anlatmaya yazmiyorum ama; unutman icin tüm tecrübelerimle yanindayim.
    Nasil oldugunu sormama gerek yok sanirim.
    Anlat dinlerim.
    Bu zor günler yalniz gecmez.
    Istersen bu sitede tanidigim kisiler le tanisdiririm.
    Kim oldugun degil ; senin yüregin yeter bana.
    Beklerim güzel yegenim; güzel insan.

0|0
    0|0
  • En azından bir kişinin bilmesi lazım, nereye gidiyorsun kimle gidiyorsun vs. Yoksa sıkıntı olabilir. Kaza olmaz başka birşey olur, bir ihtiyacın olur, telefonun cüzdanın kaybolur falan. En azından bir kişi bilmeli

1|0
    0|0
  • çok gizli gittim. bak keyfine :) insan sebepsiz bir işi gizli yapmaz. inan en doğrusunu yapıyorsun. ama ben bunu bir erkek olarak yaptım o da ayrı bir durum. yani yine de bir düşün

1|0
    0|0
  • ayet-el kürsi oku cik ben ailemden habersiz yurt disina ciktim bise olmadi

1|0
    0|0
  • olacak varsa olur zaten mani olamazsın.
    ama bişey olacağını zannetmiyorum. ayrıca kimsenin yemez artık böyle bir olaya kalkışmaya.

0|0
    0|0
    • böyle bir olaya kalkışmak derken neyi kastettiniz. ? özgecan olayı gibi bişey mi?

• anladım, Allah kazasız belasız yolculuk versin.

• çok teşekkür ederim allah bin kere razı olsun sizden

• en az bir kişiye haber ver muhakkak ver

1|0
    0|0
  • Habersiz, özellikle de yalnız gitme derim. Gittiğin yeri ailene söyleyemiyorsan bir terslik var demektir. Gideceğin kişi ya da kişiler ne kadar güvenilir?

0|0
    0|0
    • o konuda Allahım beni yanıltmasın güvenim tam , tek sıkıntım yolda başıma gelir mi endişesi

• müge anlı yüzünden okulum uzadı. hayallerimin arasında o kadını görmek var. :) dua edin şu günde bana

• :-) Allah hayırlı dualarını ve dualarımızı kabûl eylesin. Beni dinle ve gitme...

• Muavine dikkat alanyada bssina is gelirse gorursun

0|0
    0|0
  • olacağı varsa olur, takma kafana, benim hiç öyle birşey başıma gelmedi

0|0
    0|0
  • Sevgiline gidiyorsun ne olacak baska. Orada nar gibi kızarıp okuldaydim dersin yerlerse. Ha basina bir sey gelir mi? Neden gelmesin

0|0
    0|0
  • ASK meselesiyse gitme

0|0
    0|0
  • Otur evinde gitme

0|0
    0|0
  • ne için gideceksin abicim?

0|0
    0|0
  • nicin söylemiyorsun ALLAH korusun basina birsey gelirse nasil haberleri olacak

0|0
    0|0
  • Gelmez ama yine de birilerine söyle ne olur ne olmaz diye

0|0
    0|0
  • Gizli yaptığın şey ne?

0|0
    0|0
  • Metro turizm den uzak dur sikinti olmaz haha

0|0
    0|0
    • ahha geçen ay kardeşimi yolcu edeceğduk adam perondan çıkarken arkadaki büfenin camını indirdi. Allahın izniyle pamukkale turizm sağ sağlim varmak istiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• Her sey mumkun, ona gore karar ver.

0|1
    0|0
  • Kimseye soylemeden 14 saatlik yola gitmistim bir sey olmadi

1|0
    0|0
  • Kesin basina bir sey gelcek

0|0
    0|0
  • yasın reıstse bısı olmaz

0|0
    0|0
  • Zorundayım derken sebep? Hem yokluğunu farketmicekler mi nası iş bu anlamadım :D

0|0
    0|0
    • sınav haftam. ama 10 11 12 13 haziran boş 14 15inde tekrar var. arkadaşımda daha önce kalmıştım yine öyle söylcm

• Hıı anladım gelmez ya bişey git. Bende yapıyorum arada öyle

Yükleniyor...