Etrafınızda ömür boyu bekar kalan insanlar var mı?

Ben annemle yaşıyorum ve evlenmeyi düşünmüyorum en azından öyle birileri olacağını düşünmüyorum yaşanır mı ki böyle?

0|0
45|21

En İyi Kız Görüşü

• Bizzat ben kendim :) etrafımdaki herkes evlendi :) benden sonra doğan kuzenler dahil. nerdeyse yiğenim evlenecek:) bir yıl öncesine kadar bend annemle yaşıyordum sadece insan belli bir yaştan sonra evlenmesede kendi düzenini kurmak istiyor. ne işim var anne yanında diyor

0|1
    0|0
    • Benim için işler farklı ben sadece annemle yaşadığım içn onu yanlız bırakmak istemiyorum :)

• Aslına bakarsan iş için ayrıldım evden. allahtan annemin etrafı kalabalık. bütün kardeşleri aynı apartmanda hatta aynı mahallede oturuyo. benim demek istediğim yinede insan belli bir yaştan sonra madem evlenmiyorum o zaman kendi düzenimi kurayım diyor

• Anlıyorum seni o zaman güzelmiş dediğin gibiyse :)

En İyi Erkek Görüşü

• Var yaşayan. Toplum tarafından anormal karşılansa da dışlanma söz konusu olmaz ama sebebi ciddi değilse sorumluluktan kaçmamalı insan. Sonra zamanında yapmadık gibi şeyler demen olası. 65 yaşındaki 10 yaşında çocuğa sahip bir adamdan pişmnlık dolu sözler işittim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 44

Erkekler Ne Diyor 20

• cevremde evli olan nerdeyse yok gibi.. gayet normal durum ama turkiyede galiba biraz fazla abartilmis... evlenmek nasil bir tercihse.. bekar kalmakta bir tercihtir.. bireylerin kendi hayat secimidir...

0|1
    0|0
    • Katılıyorum tabii ama merak ediyor insan işte mutlu oluyorlar mı diye.

• var ben varım bırak evlenmeyi kız arkadaşım bile olmadı biriyle flört bile etmedim yabancı umudum vardı ama artık yok çünkü anladım ki oda olmayacak oldurmayacaklar o yüzden ben böylemezara girerim

0|1
    0|0
  • Yok galiba

0|1
    0|0
  • Evet ben şu an 😊

0|1
    0|0
  • Jet lakabını taktığımız 45 yaşlarında bir kadın hocamız vardı. Evlenmemiş ve sanırım babasıyla yaşıyordu

0|1
    0|0
  • Ben varim.

0|1
    0|0
  • hayırr

0|1
    0|0
  • amcam

0|1
    0|0
  • Var evet

0|1
    0|0
  • Bizim mahallede bir kiz bir erkek var 40 yasi geckin boyle giderse bende o kervandayim sanirim

0|1
    0|0
  • bul evlen hocam ya da 5 sene daha eğlen

0|1
    0|0
  • Var var

0|1
    0|0
  • evet var halam hiç evlenmedi

0|1
    0|0
  • Yaşayan var ama çoğu tabiki yalnızlıktan şikayetçi ama bulamamışlar uygun birini ne yapsınlar

0|1
    0|0
  • Bende evlenmeyi hiç düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Evet var

0|1
    0|0
  • Tarih hocam var. Bekar yasanmaz ömür boyu

0|1
    0|0
  • iki dayım ve bir teyzem hala bekarlar. 50 yi yaşlarını aştılar:D