Etrafınızda ömür boyu bekar kalan insanlar var mı?

Ben annemle yaşıyorum ve evlenmeyi düşünmüyorum en azından öyle birileri olacağını düşünmüyorum yaşanır mı ki böyle?

0|0
4521

En İyi Kız Görüşü

• Bizzat ben kendim :) etrafımdaki herkes evlendi :) benden sonra doğan kuzenler dahil. nerdeyse yiğenim evlenecek:) bir yıl öncesine kadar bend annemle yaşıyordum sadece insan belli bir yaştan sonra evlenmesede kendi düzenini kurmak istiyor. ne işim var anne yanında diyor

0|1
    0|0
    • Benim için işler farklı ben sadece annemle yaşadığım içn onu yanlız bırakmak istemiyorum :)

• Aslına bakarsan iş için ayrıldım evden. allahtan annemin etrafı kalabalık. bütün kardeşleri aynı apartmanda hatta aynı mahallede oturuyo. benim demek istediğim yinede insan belli bir yaştan sonra madem evlenmiyorum o zaman kendi düzenimi kurayım diyor

• Anlıyorum seni o zaman güzelmiş dediğin gibiyse :)

En İyi Erkek Görüşü

• Var yaşayan. Toplum tarafından anormal karşılansa da dışlanma söz konusu olmaz ama sebebi ciddi değilse sorumluluktan kaçmamalı insan. Sonra zamanında yapmadık gibi şeyler demen olası. 65 yaşındaki 10 yaşında çocuğa sahip bir adamdan pişmnlık dolu sözler işittim.

0|1
    0|0
    • Kişi kendine bakarsa 40 yaşında da çocuğu olsa sıkıntı olmaz bence

• 60 ında 20 yaşında çocuğun olur seni parmağında çevirir. Dostum bu böyledir ama olmazsa olmaz da değildir yani senin bilceğin iş

• Aynen öyle

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 44

• O sekilde dusunen birtek bildigim kisi amcam, "hayatimda yeterince bas agrisi cekiyorum, evlenirsem kesin akil hastanesine yatarim" der, onun disinda gordugum en neseli insandir :) hic daha kendini yalniz hissettigini gormedim :)

0|1
    0|0
  • Annemin arkadaşı hiç evlenmedi ve sanırım 50li yaşlarında😅

0|1
    0|0
  • Evet benim tanıdığım baya var şu an emekliliği gelmiş 50 ya da 55 yaşlarda ablalar var iş yerimde hiç evelenmemişler

0|1
    0|0
  • Enistemin dayisi- Allah rahmet eylesin- fistik gibi adamdi. Hem yakisikli, hem karizmatik. Ama hic evlenmedi, anasina bakti. Adam simdi vefat etti ama geriye ne evlat ne de baska bisey birakti. Yazik aslinda ama karsina evlenecek biri cikmiyorsa zorlamaya da gerek yok bence

0|1
    0|0
  • Var var

0|1
    0|0
  • 2 amcam da öyle

0|1
    0|0
  • Evet öyle biri var eski komşum hep yaşlılarla ilgilenmesini sever tüm mahallenin insanlarına yardımcı olur annesi ve Babasına bakmak için evlenmemiş hiç
    Ve evet böyle yaşanır anamızın karnından Sevgiliyle doğmadık😂

0|1
    0|0
  • En sonunda hayatta bir başına kalırsın evlilik şart ya da çocuk yapıp ayrilcaksin cocuğunla yaşayacaksın 👍

0|1
    0|0
  • Halam 46 yaşında hala bekar teyzemde 45 yaşında bekar. Aşırı seçici ve memnuniyetsiz oluyorlar :D herşeyi eleştiriyorlar genelde

0|1
    0|0
  • Var 😂

0|1
    0|0
  • Var evet

0|1
    0|0
  • kuzenim var kendisi doktor mesleğe adamış kendini

0|1
    0|0
  • Var ama pişman oldu geçen zaman da.. insan farkına varamayabiliyor sonra 5o sine gelince yanliz öleceğini amaçsız yaşadığını düşünüyordur..

0|1
    0|0
  • Benim bir tanıdığım öyle. 55 yaşında evlenmedi. Yaşayıp gidiyor işte.

0|1
    0|0
  • Oyle bir niyetim yok ama kader kismet hersey

0|1
    0|0
  • bilmem ki aama kacamaklari vardir yani

0|1
    0|0
  • Şimdilik bekariz..

0|1
    0|0
    • Hayırlısı :)

• Kuçukken bir öğretmenim vardi 40 üstünde bekardı.. hep düşünürdüm okadar mı birini bulamamış diye.. büyüdükçe anladım zormuş ruh ikizini hayat arkadaşını bulmak ne yazık ki.. aynen hayırlısı.. 😉

• Eger allah nasip etmezse; vardir tabi

0|1
    0|0
  • evet var

0|1
    0|0
  • Etrafı bırak o kişi benim galiba :/

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    24

Erkekler Ne Diyor 20

• cevremde evli olan nerdeyse yok gibi.. gayet normal durum ama turkiyede galiba biraz fazla abartilmis... evlenmek nasil bir tercihse.. bekar kalmakta bir tercihtir.. bireylerin kendi hayat secimidir...

0|1
    0|0
    • Katılıyorum tabii ama merak ediyor insan işte mutlu oluyorlar mı diye.

• var ben varım bırak evlenmeyi kız arkadaşım bile olmadı biriyle flört bile etmedim yabancı umudum vardı ama artık yok çünkü anladım ki oda olmayacak oldurmayacaklar o yüzden ben böylemezara girerim

0|1
    0|0
  • Yok galiba

0|1
    0|0
  • Ben varim.

0|1
    0|0
  • Jet lakabını taktığımız 45 yaşlarında bir kadın hocamız vardı. Evlenmemiş ve sanırım babasıyla yaşıyordu

0|1
    0|0
  • hayırr

0|1
    0|0
  • amcam

0|1
    0|0
  • Var evet

0|1
    0|0
  • Evet ben şu an 😊

0|1
    0|0
  • Bizim mahallede bir kiz bir erkek var 40 yasi geckin boyle giderse bende o kervandayim sanirim

0|1
    0|0
  • Yaşayan var ama çoğu tabiki yalnızlıktan şikayetçi ama bulamamışlar uygun birini ne yapsınlar

0|1
    0|0
  • bul evlen hocam ya da 5 sene daha eğlen

0|1
    0|0
  • Var var

0|1
    0|0
  • evet var halam hiç evlenmedi

0|1
    0|0
  • Bende evlenmeyi hiç düşünmüyorum