KAPILARA YİYECEK KOYUP KACARKEN YAKALANIRSAM?

Arkadaslar babam niz cocukkene cok kotu seyler yaptı yani biraz haram işler tovbe etti sonradan tabi ama hala namaz kilmiyor , hani insanlar evlatlarinin yaptiklarindan sorumludur diyorlarya öldüğümüzde cocuklarimizin yaptiklari karsiliginda sorguya cekilecegiz bende bu yüzden 1 aydir ihtiyac sahibi olan suriyeli , hasta calisamaz kötü durumda olan insanlari arastirip arsivime kayir ettim 30 aile var , ramazan boyunca her ailenin kapisine yiyecek biracakagim kutu dolusu , bu sayede babam oldüğünde cennete gitmesini saglayabilirim diye dusundum.

Her gun ramazan boyunca 1 ailenin kapisine kutu dolusu yiyecekleri bırakıp kaçacagim acaba yakalanirsam ceza falan alirmiyim yanlis anlasilma vs. Gibi bomba veya baska seyleri sanilıp?

Güncellemeler:
Biiyoum sacma gelecek ama size yaptığım , ben icimden gelerek yPmak istiyorum lutfen yargilamayin.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Babayi kurtaramazsin artik. Baba cehenemlik.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• He ceza alirsin. Sen bu akilla fazla yasamazsin ha soyliyim sana :)

0|0
    0|0
    • Yasamayalim ozaman :) bomba sanabilirler kardeşim

• Bombayi fakirlerin evinin onune koymuyorlar kardesim. Teroristlerde zekiler birazcik geniş dusunmelisin. Kalabalik yerde bomba patlatirlar fazla kan dokulsun diye fakir bir ailenin evinin kapisinin onunde bomba patlatsalar bombaya yazik olur :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Olmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Posetin agzini acik birak bomba falan olmadığını görürler onun disinda bisi olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Düzgünde ramazanlarını kutlayıp hayır dualarını alabilirsin kaçmana gerek yok arkadaşım yaptığın şey güzel bir şey kimseden korkma :)

0|0
    0|0
  • cennetin pazarlığı olmaz ki.. ama iyi bişey düşünmüşsün bunu cennet için değil Allah rızası için yap..

0|0
    0|0
  • yok kardeşim hiçbirşey olmaz zatenn hayırlı bir iş yapılırken insanın kendi belli etmemesidr aslında olann

0|0
    0|0
  • açınca anlarlar bomba olmadığını hatta kapağı açık bırakki şüphelenmesinler

0|0
    0|0
  • Tamamen kapatma kutuyu yiyecek olduğu anlaşılsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...