Sizce Askere gitmeli miyim?

Arkadaşlar Üniversite okuyorum açıktan fakat boş okuyormuş gibi hissediyorum çok yalnızım çok fazla bunaldım hayatımda değişiklik istiyorum artık geçen gün askerlik kağıdım geldi tecil ettirmeye gitmedim henüz ailem ve dostlarım gitmeme kesinlikle karşı bende gizlice bir anda gitmek istiyorum inanın bunaldım sıkıldım artık sizce aptallık mı ederim?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Once oku arkadasim sonra kisa donem yaparsin zaten bunaldin ya orda daha da bunalirsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Okulun iyi gidiyorsa yani üç aşağı beş yukarı zamanında bitirebileceksen derslerin yerli yerindeyse yani yapabiliyorsan okulunu bitir öyle git okulun sana faydası illaki olacaktır yani yeri gelir ileriki yaşamında iyiki okumuşum dersin hatta askerdeyken dahi iyiki okumuşum diğerlerine göre 6 ay daha az yapacağım dahi diyebilirsin. Ben mesela okulu bıraktım 2 ay sonra gideceğim ama ben mecburiyetten bıraktım özel üniydi mühendislik dersleri ağır geldi zorlandım biraz yaptım biraz yapamadım baktım ben bu okulu bitiremeyeceğim ayrıldım şimdi askere gideceğim yani mecburiyetten bıraktım seninki biraz keyfi olacak sonra çok üzülürsün az daha sabret askerde seni çiçekle karşılamayacaklar sağda solda el kadar cins cins adamlar sürekli bağıracaklar askerde bağırmaya deli diyorlarmış sürekli azar zor şartlar yatakhanesi duşu osu busu devamlı eziyet biraz bunalmışsın ama çaren askeriyede değil aman diyeyim bitir okulu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• reyis benimde askerlik kagıdım geldi 2017 ocak ayı sonuna kadar yokama yaptırmaya gitmezsem askeri hastaneden gerekli kagıtları alıp solunum testi vs bende "" yoklama kaçagı "" sayılp jandarma koluk kuvetleri tarafından aranacam yakalandım gibi idari para cezası yiycem yani seve seve deyil s... ke s.. ke gitcez bildirmeye paran varsa bastır kanki parayı gitme paran yoksa mecbur gitcez sonuçta torpilin yok sıradan vatandassın bende acıktan lise okuyorum bosuna okuyormusum gibi hisediyorum sanki bir ise yaramicak bosuna cabalıyormusum gibi hisediyorum seni en iyi ben anlarım cünkü aynı duyguları paylasıyoruz sunu unutmaki aynı dili konusan deyil aynı duyguları paylasanlar anlasa bilir uzun lafın kısası isi özeti acıktan ünüversite bitmez askerlik gelidyse askerlik görevini yerine getir sonra ünüversiteni tamamla derim benim düsüncem bu sahsen sen bilirsin istersen tescil bastır kanki kurtul

0|0
    0|0
  • Gitmek istiyorsan git disiplin kazanırsın.

0|0
    0|0
  • Gitte gör ebenin

0|1
    0|0
    • Ne yapayım be dostum vallaha çok bunaldım hayatımdan her gün gördüğüm yüzlerden

Yükleniyor...