Annem Türk Babam Kürt fakat?

Annem Türk Babam Kürt fakat kendimi tam olarak Türk olarak görüyorum.
bunu yanlış anlamayın Irkçılık gibi bir niyetim yok !!!
Ben sadece Türklerin hiç bir zaman yenilmeyeceğini düşünüyorum,
ve buna benzer sözler hadislerde var. Peki ya benim bu düşüncem insanlar tarafından nasıl
karşılanır?

0|1
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• İsterse annen de Kürt olsun sen gene Türksün zaten. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes Türktür. Irk önemli değil.

3|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• atatürk der ki , ne mutlu türküm diyene. kendini türk hisseden herkes türktür

1|3
    0|0
  • Ya hepsin ya Hiçsin Ya Türksün Ya piçsin demiş kim biri kendini Türk hissediyorsan Türksündür. Bacımızsındır kardeşimizsindir. :) hissetmek ve yaşamak önemli.

1|1
    0|0
  • o hadis dediğin olay kaşgarlı mahmuttan gelir ve kesinliği yoktur.
    ve şükür bende türküm ve iki türkün bir araya geldim mi devlet kuracağına inanırım. şu heryerde türküm naraları atıp özentiler değil tabi. kendi kültür ve inançlarıyla yaşayanlar ve kurtuluş savaşında milyonlarca şehidi hiçe sayıp o olmasaydı diyenler hariç. o olmasaydı diyenler türk değiller ve hiç bir işe yaramazlar. sadece sıgınacak yer ararkar

1|0
    0|0
    • Türkler öldürülebilir, lakin mağlup edilemezler. - Napoléon Bonaparte
      bu bir söz buna benzerleri var dedimm ararım bulurum.
      eminim ki onca sözden sonra Türkler hakkında bu tür bir söz vardır.

• ona benzer sözler çok biliyorum. ben hadis dedim. İstanbul için peygamber övgüsü olayı...

• Kesinlikle aynı durumdayız ve bende kendimi türk olarak hissediyorum ülkücü olmamda cabası.

1|2
    0|0
  • Yenilemez? Yok ya o efsaneden ibaret tarihte birçok savaşta yenilgiler mevcut. Hadislere gelince I'll pass diyorum zira uydurma bana göre.

0|0
    0|0
    • Ters yaklaşana Ters yaklaşacaksın Gerçektenn bunu yapmak lazım !!!
      Peygamber Efendimizin Türkler hakkında ÇOK SÖZÜ VARDIR

• Değil hukuk fakültesi doçent okusan gözümde acınarak bakacağım insanlardansın.

• Senin gözünde ne olduğum umurumda değil zira beni tanımıyorsun. Su kaplumbağası gibi kendi suyunda yüzen, başkalarının görüşlerine açık olamayan, cehaletle suçlayıp ardından delil getiremeyen birisine ne anlatsan kifayetsiz.

• Ters karşılayana ters git

0|0
    0|0
  • kurdo sun canım

0|1
    0|0
    • yanlış anladın galiba annem Türk Melezim

• Niye 23 kromozom anne 23 kromozom baba değil eşit değiller mi?
      Vede benim anne tarafim daha baskın oldugi icin ben annemin yarafina benziyorum.

• tamam Turksun

• Pkkli olmada ne olursan ol yine gel

0|0
    0|0
  • genetik olarak türklük mü var toplumsal bir kültür artık türklük dediğin ve bu kültüre sahip olan ermenide olsa adam oluyor

0|0
    0|0
  • ben hiçbir zaman ırkımı ve halkımı satmam. Kürt oğlu kürdüm.

0|1
    0|0
    • ırkımı satmıyorum ve ya inkar etmiyorum.
      Ben kendimi böyle görüyorum. Hele ki Tarihi öğrendikçe bu duygu artıyor.

• o benim tarihim değil. hepsini unuttum. umurumda değil ne bok oldukları.

• zaten sen yaşasan ne ki Türkleri Tarihten çıkarsan zaten Tarih diye bir şey kalmaz

• Bana hadis göster bakim türklerin yenilmeyeceğine dair not: türküm

0|0
    0|0
  • Ne mutlu türküm diyene

1|2
    0|0
  • Kendini Türk hisseden herkes Türktür, ırkın önemi yok. Kürt olmak aslında kötü birşey değil fakat pkk lı hdp li olmak kötü birşey. Vatan hainliğinin açıklaması yok. Allah ırklarımıza bakmıyo önemli olan sadece iyi bir insan olabilmek o kadar

1|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Doğru düşünüyosun

1|1
    0|0
  • Kendini Türk hissediyorsan Türksündür boşver milletin ne dediğini.

1|1
    0|0
  • Senin düşüncene saygı duymak zorundalar.

1|1
    0|0
  • Sen Kürtsün. Soy babadandır.

0|0
    0|0
  • ama kürtsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...