Buradan sevgili bulmak ne kadar doğru?

Yeni bir sansasyonel soru hadi bunu tartışalım 😂

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Klavye aşkı mı😏.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 61

• Burada her çeşit insan bulunuyor. Yolda gördüğün, aynı sınıfta okuduğun, aynı işyerinde çalıştığın insan KS üyesi olabilir.

Buradan sevgili bulma konusu normal karşılanır. Buranın tek farkı, tanıdığın insanın sana hissettirmediği yönlerini bura da açıkça ortaya koyması. Veya kendini farklı tanıtması.

Burası her insanın takılabileceği bir yer. Belirli bir kesim girebilir ibaresi yok.

Buradan bir insanı aday görüyorsan kendine, iyi tanımalısın. Tek fark, ya burada başka bir insan gibi da ranıyor ya da açık açık konuşuyor... olay bundan ibaret...

2|0
    0|0
  • bana gore yalnıs cunku insan internette istedigi kimliğe kişiliğe burunebılıyor. Karsındakı nasıl olmanı ıstıyosa sende kendıne o kılıfı gıydırıyorsun yapmacık hersey reeldede oyle bellı bır zaman gectıkden sonra kaç ınsandan sogudun? Neden sogudun? yYapmacılıklıgı kayboldugundan degıl mı? Sadece ınternette daha fazla sahte kısılıgın

1|0
    0|0
  • Yanlis

1|0
    0|0
  • Normalde sevgili yapmak doğru değil ki, burda yapmak doğru olsun.. ;)

#Vesselam

2|0
    0|0
  • niyetine göre değişir her türden insan var gerçekten evlenmek isteyende var fuckbuddy arayanda ben burdan ilişki yaşadım ve hiç problem olmadı troll değil normal şeyler bunlar tanışıyosunuz belli bir seviyeden sonra güven oluşuyor ve buluşabiliyosunuz

0|0
    0|0
  • Diğer hesabın ne knk :D

0|1
    0|0
  • @Friayday elim alıştı bir kere

0|0
    0|0
  • İlk eşimden ayrıldık dan sonra nette pek çok siteye üye oldum ve bir çok arkadaşım oldu sanal olarak ve içlerinden biri benim için önce sanal sonra real olarak çok özel oldu ve şu anda onunla evliyim ve çok mutluyum.

0|0
    0|0
  • Buradan bulmanın ne farkı var ki, dışarda bulsan da tanımıyorsun burdan bulsan da. Burası sadece araç olur görüşür anlaşamazsan zaten olmaz çok takılmayın bu ayrıntılara

0|0
    0|0
  • Ben tanistiklarima ciddi yaklasirim ama bazı konuları asamayiz.. Ben asarımda karşındakinin tepkisi büyük olur burdaki kızlar aşmamış daha yanlış anlama konu cinsellik değil derin mevzular..

0|0
    0|0
  • Doğruluk şansı %20. Vakit geçirmek için birebir 😂

1|0
    0|0
  • dogru deegil

0|0
    0|0
  • saçma

0|0
    0|0
  • burdaki aşkların sonu yok , o yüzden bulaşmamak gerek :D

0|0
    0|0
  • bende hayatımın aşkını burada arıyorum

0|0
    0|0
  • o boku bidaha yemem

0|0
    0|0
  • Sanki gerçek hayatta herkes doğrucu davutta sanalda hepimiz yalancıyız olur olur biraz rsk fazla ama aptl olmazsan bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • sevgili bulmak ne kadar doğruysa o kadar doğru :)

0|0
    0|0
  • Buraya uye oldugu bılmedıgın bırısıyle dısarıdada sevgılı olabılırsın. Ordan bulma burdan bulma mıllet nereden bulacak bu sevgılıyı :)

0|0
    0|0
  • Burdakilerin hemen hemen hepsi cinsel yaşamda mutlaka takılmıyorum ki orası da pek tekin bir muhit değildir ilişki sallantı da olur 😁

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    41

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 25

• Kimin eli kimin cebinde sonuc bir ton sacmalik.

1|0
    0|0
  • Doğru kişiye rastlarsan şanslısındır. Ama pek mantıklı gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Bilmeyecegim. Bulan varmidir? Varsa da uzun omurlu olmamistir.

0|0
    0|0
  • Açıkçası "bulmak" kelimesini kullanmaya bile gerek yok bence. Fazlalık duruyor orada. Onlar sizi buluyor çünkü ^^ her yerdeler.

0|0
    0|0
  • Mantıksız

0|0
    0|0
  • Aynı şehirdeysek doğru ama farklı şehir falan sakat.

0|0
    0|0
  • nasip bu belli olmaz

0|0
    0|0
  • Yapmayın arkadaşlar lütfen ama...

1|0
    0|0
  • Şimdi sen bu soruyu sorabildiğine göre senin için ufak da olsa bir doğruluk payı var. Ama benim için hiç doğru değil. Hadi gel şimdi tartışalım :D

0|0
    0|0
  • Bende birisiyle tanışmıştım geçen sene biraz değişikti. Sanaldan yürütmek yiğidin harcı değil doğrusu. Ama buradakilerin çoğu içi dışı bir insanlar güveniyorum da bir ilişkim var zaten

0|0
    0|0
  • Bu siteyi tanışma flört sitesi yaptılar zaten

0|0
    0|0
  • Cok dogru, herkese tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Yanlış

0|0
    0|0
  • Bence olabilir ama şöyle ki ilk önce burdan arkadaş olup buluşmak gerekir... Sonra bir karara bağlanabilir... Ama ne kadar güvenilir ne kadar güvenilmez bilemem (: he ben yaparmıyım yapmam o da ayrı birşey (3

0|0
    0|0
  • Olabilir neden olmasın?

0|0
    0|0
  • Asla olma pişman olursun

0|0
    0|0
  • hiç doğru değil

0|0
    0|0
  • Kısmetin nereden geleceği belli olmaz ama burası pek tekin yer değil :)

0|0
    0|0
  • Kisiye baglı

0|0
    0|0
  • Doğru değilmiş

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    5
Yükleniyor...