Ya Rabbi! Sen benim Rabbimsin. Sana inandım ve güvendim. Sana sığındım. Ellerimi açtım ve yüzümü sana döndürdüm. Kapına geldim, beni kulluğuna kabul et. Adem aleyhisselamdam bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere, kitaplara, meleklere ve ahiret gününe iman ettim. Bu güne kadar işlemiş olduğum tüm günahlarımdan pişman oldum. Bunları bir daha yapmamaya söz veriyorum. Günahlarımı affet, beni bağışla, beni kulluğundan ayırma, ellerimi boş çevirme, kapından kovma Ya Rabbi Beni kötü alışkanlıklarımdan terk etmeyi nasip et. Şeytana uydurma. Bana dayanmak için güç ver. Cehennem azabından koru, beni cennetine dahil et. Cennetinde Peygamber efendimize komşu olmayı ihsan et."

Güncellemeler:
Biri okusun bu aksam da doğru yolu bulsun
Okuyun

2|1
9|11

En İyi Kız Görüşü

• Yarabbi. Ben pismanim. Bütün yapmış oldugum gunahlara ben pismanim. Keşke yapmasaydim. İnsallah ben birdaha yapmayacagim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aminnn Allah Razı olsun kardeşim bu gece de Şükrü tövbeyies geçecektim vesile olmasaydın Allah hepimizin günahlarını affetsin. Şu inanmayıp inananları rencide edici konuşan denyolara da akıl versin. Cool olduklarını mı sanıyorlar saldırınca ya da rencide edince anlamıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Allah herkesin günahlarını affetsin

0|1
    0|0
  • Allah razı olsun

0|1
    0|0
  • Sosyal meydada tövbe etmek?
    Hristiyanlarda günah çıkarma vardı peki bu yeni müslüman adeti mi?
    Bence hoş değil, ibadetin de tövbenin de bir mahremi vardı tövbe ya da ibadet eden insan yaratanıyla başbaşa kalır.. böyle reklam gibi oluyor
    siz bilirsiniz

0|0
    0|0
  • Amin. Allah razı olsun

0|1
    0|0
  • Amin

0|1
    0|0
  • Amin

0|0
    0|0
  • Okumadım hocam, günaha girdim mi.

0|0
    0|0
    • Affedildilmek istersen oku bende günah karım

• Bence sen direniyorsun inanmamak için tüm dediklerini yapanlar var islami şekilde yaşayarak örneğin futbolcular müslüman olan doktorlar her meslek grubundan insan var dini görevleri yapan senin namaz dedigin günde bir saat bile etmez

• Abi bak doktorunu futbolcusunu bilmem. Ben mühendisim. Ben eğer işi kapmak istiyor isem uyumadan yemeden içmeden 24 saat proje hazırlamam gerek. Benim namaz niyaz için verdiğim 1 saat ara beni hayattaki hedefimden uzaklaştırır. Kaldı ki ben uzun zaman oldu bak kendime bakayım güzel gözükeyim diye bir rimel suremiyorum gözüme. Çünkü zamanım yok. Çünkü benim her gün kaybettiğim 1 saat beni olmak istediğim yerden 1 saat geriye atıyor. Senede 365 saat. Gerisini sen düşün

• Amin amin amin. Allah razı olsun paylaşım için.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yüce Allah'ım sana ne kadar şükür etsekde azdır senin verdiğin kalp, göz, nefes, imanla imanlarımızı güçlendirmeyi, bugünde itibaren senin kur'an'ın ayetlerini açıklanmış tefsirleri ve peygamber efendimizin hadislerini okuyarak imanlarımızı güçlendirmeyi, sana laik cennetlikler olmayı bizlere nasip eyle Allah'ım. Muhammed sav'ın ümmeti ve son nefeste kelimeyi şehadet"Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü" diyerek cennetine laik insanlar olarak vedat etmeyi bizlere nasip et Allah'ım, bizleri yolundan boş çevirme ve senin emrettiğin biçimde hayırlı nesiller dünyaya getirmeyi ve onlarında dünyaya huzur ve adalet verecekleri ilimlerinin olmasını sen onlara nasip et. bizlerede hayırlı ilimler öğrenerek hayırlı anne ve babalar olarak kendimi yetiştirmeyi nasip et rabbim.

0|1
    0|0
  • Aşk konusu dışında hiç bir şeye tövbe etmem yaptıysam yapmam gerektiği için yapmışımdır cennet takıntım yok

0|0
    0|0
  • Aminnn Allah kbl etsin kardes

0|1
    0|0
  • Amin

0|1
    0|0
  • tövbe

0|1
    0|0
  • Amin... Bugün zaten okuyacam namazda bunu sahurdan sonra inşallah...

1|0
    0|0
  • Amin amin amin

0|1
    0|0
  • Allah kulunu şeytana uydurtmaz kul şeytana uyar şeytanın şerrinden nefsimin şerrinden sana sığınırım yarabbi demek uygundur. Alahtan dostu olmanı dile dostluğa kabul edilirsen günahların affedilir hatta sevaba çevrilir.

0|0
    0|0
  • Amin , allah razı olsun

0|0
    0|0
  • Allah razi olsun kardesim İ

0|0
    0|0
Yükleniyor...