Karadeniz insanları neden fena oluyolar? sizce karadeniz bölgesinde hangi memleket insanı fena?

Karadeniz insanları neden fena oluyolar? sizce karadeniz bölgesinde hangi memleket insanı fena?

Güncellemeler:
kavgacı ve sinirli demek istedim

0|0
13|30

En İyi Erkek Görüşü

• sen şimdi ha burda buni deduğuna gore ya mermiden hızli kaçayisın ya da ölmeyi bayılmak felan zannediysın :D Karadenizliler güzel insanlardır, damarlarına basmadıkça kimseye zararları yoktur aksine yardımseverlikte birbirleri ile yarışırlar ;) hırçınlıkları denizlerinden gelir ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karadeniz insanları denizin çocuklarıdır ve insanları memleketlerine göre sınıflandıramayız arada çok iyilerinin olduğunu biliyorum fakat sanki bir parça Artvin Borçka insanı inatçıdır, çabuk sinirlenirler hatta bu dış görünüşlerine dahi yansımıştır bizzat da itiraf ederler bu yönlerini birde Trabzon insanı çabuk alev alır ama sakinleşmeleri uzun sürmez gerçek Karadenizli insanının yönlerinde bunlar vardır vardır ama hangimizde yoktur ki bu tip karakteristik özellikler :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• bir fark yok artık bu zamanda yanlışlıkla egede de omuz atsan kafayı yeme ihtimalin yüksektir hiçbir yerin insanında tahammül kalmadı trabzondan rizeden zonguldaktan samsundan artvinden çok tanıdığım oldu bahsettiğin şeylerine rastlamadım mesela

1|0
    0|0
  • bu bir döngü aslında nesil ve neslin akıbetini yetiştirilirken ebeveynler çok etkilidir böyle başlayan kişilerle insanlar böyle yetimişler ufakken yere düşüp ağzını kanatan bir çocuk düşünün babası bir daha vuruyor yere neden düşüp dikkat etmediği için bir rizeliden soruya netlik kazandırmadır bu görüş !

0|0
    0|0
  • abi ne alıp veremediğiniz var la bizle :D

0|0
    0|0
  • Karadenizliyim ne sacmaliyon?

0|0
    0|0
  • Trabzon hepsi deli mk :)

0|0
    0|0
  • e çünkü orda dağlar denize paralel ;)

0|0
    0|0
  • İyiler

0|0
    0|0
  • Yolda yürürken yanlışlıkla omuz attigin kisi , dönüp sana kafa atıyor sa Samsun'a hos geldin
    Haklisin , Karadeniz insanı asabi,

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Karadeniz insaniyim, fena değilim.

0|0
    0|0
  • bilmem

0|0
    0|0
  • İyiler bence

0|0
    0|0
  • Fena derken

0|0
    0|0
    • kavgacı sinirli

• Karakter meselesi hepsi öyle değil ama bizde korku fazla olmadığı için deli oluyoruz :)

• Fena kötü vasat anlamında mi yoksa iyi anlamda mi?
    Eğer iyi anlamdaysa Trabzon
    Kötü anlamdaysa Rize

0|0
    0|0
  • Rizeliyim, ne demeye çalıştın?

0|0
    0|0
  • fena ne anlamda?

0|0
    0|0
  • Kim demiş onu ne fenalık yaptık

0|0
    0|0
  • Aşık hepsi o yüzden

0|0
    0|0
  • Fena derken

0|0
    0|0
  • Ülke ayrımı yapmam Yamuğu genelde hemşehrilerimden gördüm
    Edit : İstanbul

0|0
    0|0
  • Giresun. Uzak dur

0|0
    0|0
  • Kurban ol Karadeniz liye

0|0
    0|0
  • İnaattt :D ınaat anlıyormusn :D

0|0
    0|0
  • Doğu Karadenizin insanını sevmiyorum

0|0
    0|0
  • İnsanları memleketine göre yargılamaktan vazgeçin. Önemli olan insan olması.

0|0
    0|0
  • sen hayırdır:))

0|0
    0|0
  • fenadan kastın nedir ya

0|0
    0|0
  • Trabzon

0|0
    0|0
  • içine kusayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Trabzonn :D

0|0
    0|0
  • Bilmem fena mıymış

0|1
    0|0
  • Fenadan kasıt nedır

0|0
    0|0
  • rizelileri sevmiyorum lazları sevmiyorum

0|0
    0|0
  • İnsanları yörelere göre sınıflandırıp ön yargılı davranmamak gerekiyo ya. Mesela ben de çorum, bolu, adana ve yozgat insanı fena olur diye biliyorum ama dediğim gibi memleketine göre önyargılı davranılmamalı

0|0
    0|0
  • Fena derken? Hayırdır Samsunluyum

0|0
    0|0
  • Karadenizliyim biraz asabi çokta inat olduğumuz doğrudur

0|0
    0|0
    • neden böylesiniz

• Kadınları daha çok böyle.. Çünkü karadenizde kadınlar erkeklere oranla daha çok çalışır ve erkek gibi yetişirler haklarını savunmak için ve dediğim dedik tavırdan dolayı inatçıdırlar

• Bizim hakkımızda böyle yazıyorsun sonrada Karadeniz insanı kavgacı sinirli diyorsun. Pardonda bu yazına sinirlenmeyip napalım. Gülelim mi? İnsanlar böyle konuşursa hak bize sinirlenmek.

0|0
    0|0
  • Bence en iyisiyiz

0|0
    0|0
  • Batıdayım ama köydekiler bildiğin leş, merkezdekiler de azcık görgülü olanlarından

0|0
    0|0
  • Kastamonulular vicdansızlar ya hepsi öyle

0|0
    0|0
  • bende karadeniz insanıyım yerıne gore fenalar :) hepsi fena fena olmayanı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...