RAMAZANLIKTA MINI ELBISE GIYINSEM AYIP OLUR MU?

Arkadaslar ben oruc tutmuyorum fakat yarin mini elbise giymeyi dusunuhordum ama yarin oruc oldugu aklima geldi. Giymem yanlis olur mu?

0|0
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Yahu neden giymen yanlış olsun? Hristiyanların ya da yahudilerin ibadetlerine saygı duyuyor musun aynı ölçüde mesela?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yani siz bilirsiniz içiniz nasıl ederse lakin bence Ramazan ayına hürmet etmek iyidir tutmuyor olsanızda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• kimseden izin almak zorunda değilsin. Oruçlu ise bakmasın. Aşağıda giyersen beceririm diyen öküzler dışarıda da bol miktarda var. Gideceğin yerin kafa yapısına göre karar ver. Ama dediğim gibi kimseden izin almak zorunda değilsin.

1|0
    0|0
  • Hayat senin. İslam ülkesi değiliz. Fakat saygı duymak gereklidir. 30 gün açık giyin messen bişe kaybetmessin. Ama hayat senin. Bunlar benim fikirlerim.

0|1
    0|0
  • Bence giymesen daha hoş olur en azından saygı duyduğunu göstermiş olursun

1|0
    0|0
  • olmaz bu arada herkesiz tuttuğu kendine

1|0
    0|0
  • istersen ulu orta kendini becert bizene

0|1
    0|0
  • Giy istediğini

0|0
    0|0
  • yok yanlış olmaz oruç tutmayan erkeklerde var onları da azdırmak lazım dimi doğru olduğundan emin olmadığın hiçbirşeyi yapma bu hayatta hep karlı çıkarsın

0|0
    0|0
  • oruç tutmasanda tutanlara ve herşeyden önemlisi ramazana yani Allaha saygı göstermelisin ve giymemelisin biraz daha kapalı giyinin ramazanda lütfen saygılı olun insanlara

0|0
    0|0
  • Sisko ve cirkinsen kimsenin umrunda olmaz istedigini giy

0|0
    0|0
  • Kimsenin umrunda bile olmazsın

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • Kafana göre

0|0
    0|0
  • ayıp olarak değilde günah olarak baksan. insanların giyimin hakkında ne düşündüğü çok mu önemli

0|0
    0|0
  • giyme milletin nefsini zorlama bence

0|0
    0|0
  • Ayıbın önü kayıp ya

0|0
    0|0
  • Olur

0|0
    0|0
  • giy kız giy. millet seni görüpte dayanırlarsa fazladan sevap kazanırlar ;) . ama bizede fotosunu at yani ^^

0|0
    0|0
  • Her şey bitti bunu mu düşünüyorsun ayıp olur mu diye? :)

0|0
    0|0
  • Giyme nefisleri çeker.. SOranlara da Ramazan dolayısıyla kapalıyız dersin :)

0|0
    0|0
  • Hayat senin sen karar verirsin topluma ayak uydurma kendi yolunu kendin bul !!!

0|0
    0|0
  • Tercih senin ama topluma açık bir yerde giyme bence

0|0
    0|0
  • Giymesen daha iyi

0|0
    0|0
  • Ramazanın dışında giyinmek bile ayıpken sorduğun soruya bak..

1|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Ne halt yersen ye bize ne

0|0
    0|0
  • Allahin hergunu ozeldir. 1 aya mahsus degil bu. Ama yinede dikkat etsen iyi olur tabi

0|0
    0|0
  • giy nolcak kendin bir adım daha cehenneme biz bir adım daha cennete yaklaşırız sayende

0|0
    0|0
  • Nefis terbiyesi değil mi bu olay sonuçta... Sıkı bir terbiye olur mini giymen, giy gitsin. :D

0|0
    0|0
  • soruya bak

0|0
    0|0
  • Bacakların güzelse giy tabi canım da gerekliliği konusunda biraz dusunceliyim

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Olur bence

0|0
    0|0
  • Evet olur

0|0
    0|0
  • Gıymesen daha guzel olur

0|0
    0|0
  • Ayıp olur diye bir seyi yapmaktan ya da yapmamaktan vazgecme. Bu senle Allah arasında hiçbirimiz karısamayız

0|0
    0|0
  • Ramazanlıkta ne oluyo

0|0
    0|0
  • Giymesen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Oruc tutuyosun kapanmadin heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...