Otellerde Çalışan Herkesin 3 Dil Bilme Zorunluluğu Üzerine Ne Yapacağımı Şaşırmış Durumdayım Yardımcı Olun Lütfen?

Üniversiteye geçtim Antalyada çalışmak için iş arıyorum resepsiyonist garson animatör hepsi olur ama benden 3 dil bilmem isteniyor bu nedir arkadaş ingilizce çat pat ama almanca rusça ha bide felemenkçe var o ne yaa Allahın hollandalısı ingilizceyle gelir bence bu kadar zorunlu tutulması çok fazla, ne yapacağımı şaşırmış durumdayım yardımcı olun lütfen?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• felemenkçe ne lan o dili konuşan biri varmıdır ki dünyada senden istesinler. d

1|0
    0|0
    • İstiyorlar valla ve bazı kuruluşlar sınava tabi tutacaklarını söylüyor

En İyi Kız Görüşü

• en onemli cumlelerin ogren bence ve boylelikle almanca biliyorum dersin , daha sonra da gelistirirsin ama ilk once mecbur a2 seviyesi bile yeter simdilik , çabuk gelinebilen bir seviye ogrenmeye bak hemen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kim dedi sana uc dil şart diye olur mu öyle şey hic dil bilmeyenler bile çalışıyor otellerde resepsiyon ediyorsano ayrı ama restorantta sefler bile doğru düzgün bilmiyor iyi bilenler var tabi yine de sen neresinde is ariyorsun bir de nerelisin

0|0
    0|0
    • Kat görevlisi temizlikçi bile ki o işe bile baktım ingilizce konuşmak ve yazmak zorundaymış A1 seviyesinde
      Antalya vb tatil beldesinde iyi para kazanabileceğim bir iş arıyorum malum üniversiteye başlayacağım ailemden uzak, en azından cebimde param olsun
      Ankaradayım şu an

• Teşekkür ederim çok :))

• Önemli değil

• Felemenke diye bir ülke mi var ya 😅

Alakalı görüş: Canım sende direk ülkenin en gözde turist şehrinde başlama işe, en azından İstanbul biraz daha hafif kalır oraya göre mesela burada başla. Elin krosu karı tavlıycam ayağına 4 dil bile öğreniyorsan sende öğrenir sonra gidersin oraya 😊

0|0
    0|0
    • Bu ayı boş geçirmek istemiyorum ki zaten iş kalmaz yazın ortasında eleman alımları durur yerler dolar ve İstanbul'da antalyadaki kadar iyi maaş alamam ki işe başlayınca dil illaki öğrenirim gibime geliyor

• İyi rastgele o halde 😄

• Bende Antalya'da otelde çalıştım uzun süre (otel spa'sında) bazı oteller evet 3 dil ister malesef. Ama gittiğin bölgeye göre değişir. Sen hangi bölgede çalışmayı düşünüyorsun?

0|0
    0|0
    • Antalya da maaşı iyi olan çalışabileceğim bir yer olsun da neresi olursa olsun kafasındayım şu an

• www.modhotel.com buraya bir bak istersen. Bİr çok departmandan ilan var. Eğer gelmeyi düşünürsen bende yardımcı olabilirim otelde iş konusunda

• almamak için ayak yapıyorlar hiç dil bilmeyenler çalışıyor nolacak sanki

0|0
    0|0
    • Sitelerde çalışan arıyorlar kariyer. com gibi düşün hep yazıyor işte bunlar ve bazıları sınava tabi tutacaklarını söylüyor

• Teşekkür ederim :))

• rica ederim

• La ben hollanda gidiyorum dogru durust ingilzce bile bilmiyorlar nasil 3 dil

0|0
    0|0
  • İstanbula gel ya da gelme vazgectim

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • 3 dil bilsem sizin kokuşmuş otelinizdemi çalışırım desene.

0|0
    0|0
    • Diyemiyorum işte el mahkum

• yani ama öyle değilmi 3 dil bilse adam nie size amelelik yapsın

• Evet onu geçtim daha bu yaşta 3 dil bilmiş olursam eğer zaten kurstan kursa gitmişimdir ailem sağolsun senin parana mı ihtiyacım olur
      Ama denilmiyor işte para kazanmak zor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...