Kadın erkek aynı evde ev arkadaşı olarak?

yaşayabilir mi rahat sizce? nasıl olur?

Güncellemeler:
...
...,..

0|1
22|67

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın nedir? İnsanın dişisi.
    Erkek nedir? İnsanın erkeği.
    Ortak noktaları nedir? İkisinin de insan olması.
    İki insan bir arada neden yaşayamasın? ...
    İki insan, cinsiyeti ne olursa olsun birlikte yaşayabilir. Aksini söyleyenler de sapıktır. Kafası başka bir şeye basmaz. Net.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşar abi. Ben 2 sene boyunca en yakın arkadaşım ile yaşadım. Dünyanın en inanılmaz olayı. Bak, sevişmedik. Valla sevişmedik. Sabaha kadar ders çalıştık, birbirimize yemek yaptık. İddialara girdik, kaybeden bulaşık yıkadı. Köpek gibi içip sarhoş olduk, sonra birbirimizi gaza getirdik sigarayı bıraktık. Temizlik için kavga ettik kimin sırası diye. En sonunda kalk kanka beraber yapalım diye ortak noktayı bulduk.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 66

• Evin diyelim ki 2 odası var. 1 de salon 2 oda biri kızın biri erkeğin olur. Anahtarları olur uyuyacakları zaman kapıyı kilitlerler yemek vakti salonda yemeklerini yerler televizyonunu izlerler sonra odalarına çekilirler böyle olursa sıkıntı olmaz. :) şahsen ev tutmuş olsam öğrenciyim sonuçta 1 ev bana fazla gelir karşılayamam illa bir ortak bulmam lazım erkek bulamadıysam kız arardım. Bu yöntemle olay kökünden hallolurdu.

0|0
    0|0
  • Tabi canım kardeş kardeş uyurlar çocuk kızın arkasını kollar arkadaş sonuçta

0|0
    0|0
  • odama girmedikçe sorun yok bide o erkek getiremez , ben kız. bu gibi kurallar muhakkak olur ama genede şahsen rahat edemezdim. anca hatunla önceden tanışıyo kanki gibi olcam o zaman belki

0|0
    0|0
    • ama olmaz ki ev arkadaşnn eger erkekse eve kız arkadaşını getirmesini sorun etmiyorsan onun da erkek arkadaşını getirmesne karşımazsn sonucta

• :D :D onlar içerde pompa yapıp inlerken , ben onları mı dinlicem :D ya da onlar erkeği. neyse kısaca bu şart olmadan hiç bir kızla aynı evde kalmazdım ki zaten kalmam :D ihtimal olarak söyledim , neyse banane ya :D iyi geceler

• bir kadın la bir erkek yanlız kaldıgında 3. seytandır bir ona fısıldar bir ötekine ensondada yatakta biter o iş

0|1
    0|0
  • çok zor barutla ateş gibi çünkü ALLAH diyor ki kıadınıda erkeğide ben yarattım içinde bir hoşlantı duygu yarattım o hissi koydum diyor ee nasıl dayanıcan ALLAH koydum diyor sana o hissi? kız girer dul çıkarsın o evden

0|0
    0|0
  • Pek sanmıyorum. Şeytan onları ayartmak için elinden gelen herşeyi yapar ve sonları yatakta biter. Her ne kadar medeni ve ciddi bile olsalar zıt kutuplar birbirini çeker. Edep açısından da uygun değildir.

0|0
    0|0
  • Rahat durmazlar

0|0
    0|0
  • Fazla cesurca

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • 8 ay yaşadım ben, güzel günler, dostluk geçirdik birlikte.. Sonradan herkes kendi yoluna ayrıldı.

0|0
    0|0
  • bence yaşayamaz yaşıyorsa o erkekte problem vardır ben şahsen yaşayamam. yaşıycaksam sevgilim olmalı o kişi..

0|0
    0|0
  • Yasar ama sevismesi laizim

0|0
    0|0
  • Sonu Türk yapımı saçma sapan aşk dizilerine döner.

0|0
    0|0
  • Yaşar niye yaşamasın, aklı başında olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • Yaşar tabii ki ama türkiyede değil:D tehlikeli. d. d türkiyedeyiz kıızım farkında değil misin abazalar ülkesi burası

0|0
    0|0
  • Yaşanır. Ama eninde sonunda bir elektriklenme olucak.

0|0
    0|0
  • erkeğe ve kadına bağlı

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • Ben rahat dursam o durmaz.

0|0
    0|0
  • Aralarında duygusal bir bağ yoksa olmaz be abi

0|0
    0|0
  • rahat olmasada olur yani

0|0
    0|0
  • O kadar geniş değiliz

0|0
    0|0
  • Yaşayabilir

0|0
    0|0
  • haram

1|0
    0|0
  • Tabi tabi yaşar

0|0
    0|0
  • Önemli olan niyet niyeti insanın iyiyse iki cins çıplak olsada hiçbirşey olmaz yerterki niyetin iyi olsun

0|0
    0|0
  • o kadar geniş mezhepli değiliz çok şükür

0|0
    0|0
  • f*ck buddy ve ev arkadaşı olurlar.

0|0
    0|0
  • yaşar yaşamasına

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...