SİZCE DOĞRU MU DÜŞÜNÜYORUM?

Öncelikle yalnızlığı seven biriyim. Bugüne kadar az arkadaşım oldu. Şimdi hiçbiriyle konuşmaz oldum. Bazılarıyla konuşmama sebebim karakterleri ve yaptıkları davranıştan ötürüydü. Bu yüzden artık insanlara güvenim azaldı. Sosyal medya hesaplarına bakarken veya sinemaya giderken birçok kişi görüyorum mesela arkadaş grupları. Gerçekten üzülüyorum bazen soruyorum kendime neden ben böyle biriyim diye. İnstagrama girince bile '' vay be nasıl hayatları var, nasıl arkadaşları var, ne kadar güzel yerleri geziyorlar, hayatlarını yaşıyorlar'' diyorum. Ama aklıma hep şu geliyor '' acaba göründükleri gibi gerçekten mutlulular mı?'' Bu düşünceden nasıl kurtulabilirim? Önerileriniz neler?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Soysal medyada ki mutlulukların birçoğunun anlık gösteriş ve mutluluk olduğunu unutuyorsun sanırım. Sosyal çevrene birşey diyemem ama herkes içinde bir sorunla boğuşur ve bu durumunu selfie çekip instagrama koymaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendini aş ve ortamlara gir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hemen hemen aynı dusuncelere sahip biriyim. Bence göründükleri gibi mutlular. Bu dusuncelerden de kurtulabilcegimizi sanmıyorum. Ben basaramadim

1|0
    0|0
  • En iyisi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...