Kürtlerle sorununuz var mı?

Kürtlerle ilgili bir sorununuz var mı? Sizce ülkemizde bulunmalılar mı? Yoksa ayrı bir ülkeleri mi olmalı?

• Evet. Hoşlanmıyorum
    37% (10)40% (16)39% (26)Oy Ver
  • Hayır. Sorunum yok.
    56% (15)48% (19)51% (34)Oy Ver
  • Diğer ( Belirtiniz )
    7% (2)12% (5)10% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• nefret ediyorum hepsinden

3|2
    0|0
    • Asil Bir Türk Gencinden Beklenilmesi Gereken 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻🤘🏻🤘🏻

• @Police_ :haha peki :D

• @Police_ kiliseye baş örtüyle giricek kadar ironidesiniz demissin de kürtlere iyi sallamışsın bilindik bir türk komutan kilisede ezan okuyunca takdir ediliyordu 2015 de. Şimdi söyle bakalım ironide olanlar kim. Daha kendi milletinden haberi yok bir tarafından element uyduruyorsun. @_blindnode boşver muhattap olma bunlarla biri elementci ötekinin babaanesine kendi kanına saygısı yok kompleksli herif

En İyi Kız Görüşü

• Benim sorunum yok ancak teror orgutunu benimseyen onlari destekleyen kurt vs. Diger kimligi bulunan insanlari sevmiyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• benim hiç kimseyle sorunum yok

1|0
    0|0
  • ayrı ülkeyi başka topraklarda kursunlar

2|0
    0|0
  • Onlar bizim kardesimiz.

1|0
    0|0
  • bu ülkede kürtlerde şehadet şerbetinden içiyorlarsa kimsenin pkk ile kürtleri bir tutmaya hakkı yoktur.

1|0
    0|0
  • Ayrı bir ülkeleri olsalar onlar için daha iyi olurdu.

1|0
    0|0
  • sıkıntım hainlerle ha kürt ha türk ikisinde de hain var

1|0
    0|0
  • Adam olan herkese kapımız açıktır yeterki yedikleri canagi kirletmesinler

1|0
    0|0
  • ben ırkçı degilm bana saygı gosterrne bende saygı gosterrm

1|0
    0|0
  • Hiç bir sorunum yok onlarda bu Vatanın bu bayrağın evladı

1|0
    0|0
  • önyargım yok

1|0
    0|0
  • Gel ne olursan ol yine gel...
    Ne Mutlu müslümanım diyene

1|0
    0|0
  • Aslında halkın yok. Siyasilerin var onlar yüzünden ülke şu an bu kadar kutuplaşma evresinde. Ayrı ülke olayına gelince kürtler böyle birşey istemez sadece anayasal statü ve kimlik eğtim gibi maddeler.

0|0
    0|0
  • Soru kökünde bile hata yapmışsın arkadaşım ne demek ülkemizde kalmalılar mı? Bu ülke hepimizin bunun bilincinde olmalıyız artık ayrıştırıcı düşüncelerden yeterince çektik zaten

0|0
    0|0
  • en iyi kürt ölü kürt

0|0
    0|0
  • Yüzde 90 nı aynı iyi olanları çok az hiç sevmem sorunlu kişilikler

0|0
    0|0
  • kürtlerde aleviler gibi kandırılmış olan insanlar bunların tamamı gevurların oyunu nasıl dünyada şu an sadece Müslümanlar ölüyorsa aynı oyunlarda Ülkemizin üzerinde var bu arada ben kürtleri pkk lılarla aynı kefeye koymuyorum kürtlerde anladılar ve gördülerki pkk lı teröristler onlar için değil dağdaki elebaşları için çalışıyor. ben Türküm ama aslanlar gibi kürt yeğenlerim var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ya ne sorunum olacak tabiki yok. Herk kürt teröristtir düşüncesinde olmayın.
    Bence bu kafadaki insanlar ülkemizde bulunmasın.

2|1
    0|0
  • Kurtlerle degil kani bozuk olup vatani bolebileceklerini sananlarla sorunumuz var

1|0
    0|0
  • Bizim alt komşular kürtler. Ne ahlaksız, ne vurdum duymazlar anlayamıyorum!! 2 yıldır aidat vermiyolarmış... O yetmiyo bir de kendi katlarındaki asansörün kapısını bozmuşlar asansör onların katında takılıyor... Ya cidden çok sorunlular. Bide çocuklarıyla aynı okuldayız... Çocuk da tam bir ahlaksız. Ama sözüm genel değil her kürt öyle mi bilemem

1|0
    0|0
  • Tiksiniyorum alışveriş dahi yapmayız bu insanlarla. Nefret ediyorum...

1|0
    0|0
  • Sorunum yok

1|0
    0|0
  • Yeter ki yüreği güzel olsun. Kürt olmuş, Türk olmuş, Laz olmuş, Çerkez olmuş ne fark eder?

1|0
    0|0
  • Kürtlerle sorunum yok teröristlerle sorunum var

1|0
    0|0
  • Ben kürdüm ve Allaha şükür kimseyle muanaksam olmadı iyi gecinirim Türk Kurt ayrımı yapmayın

1|0
    0|0
  • Ayrı bir ülkeye gitsinler bizde kurtulalim

1|0
    0|0
  • İnsan olanıyla sorunum yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...