Doğu ve Güneydoğu'da huzuru temin için Türkleri iskan etmek gerekir mi?

Bunu biz geçmişte de yaptık. Oraya gidenlerin illa Türk olması gerekmez bizle sıkı sıkıya bağlı milletlerde gidebilir hem güvenliği sağlar hem de tarımı hayvancılığı canlandırır.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Başkalarını yerleştirerek vatanseverlik olmaz
    Türk oluporda köyü olan batıya göçen Türklerden gidip yerleşirim diyen varsa olur , yoksa Uygur yeleştirelim Kırgız yerleştirelim Ahıskalı yerleştirelim bir avuç daha Tükiyeye yeni gelmiş insanı orda sınır bekçisi yapalım dersek hatalı olur.. Ortaasyalı kardeşimin buraya geliş amacı bu olmamalı onu koruyacak olan benim , o beni korumayacak. Zaten savaştan ateşten çıkmış insanları serhad bekçisi yapma fikrini hiç beğenmiyorum.

0|0
    0|0
    • İyi de bu bizim binlerce yıllık tarihimizde var Anadolu'da bu şekilde alınmıştı bize yeni yurtlar kazandıran bir politikadır

• Rahata çok alışık hep birileri bizim için bir şeyler yapsın istiyoruz Anadolu alındığında böyle değildik hareketli ve atak insanlardık.
      Doğuda bir sürü Türk köyü var sadece yaşlılar kalmış herkes şehirde.. Köy hayatı eskisi kadar zor değil , artık internet de var şehirde oturup kilosu 50 liradan et yiyeceğimize kırsala yerleşsek modern yöntemlerle tarım hayvancılık yapsak televizyon islemeyi bırakıp anlamlı bir şeyler yapsak fena olmaz.

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kürtleri yok edelim, hepten oraya Türkleri yerleştirelim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla hem cogunluktalar hem de bakteri gibi yürüyorlar o yuzden işe yaramaz onu bırak batıda doğudan fazla Kürt yaşıyor

0|0
    0|0
  • bu ülkede bukadar kürt varken bu ülke düzelmez

0|1
    0|0
  • dogru tespit

0|1
    0|0
Yükleniyor...