Şöyle son beş yılı ele aldığımda çok yorulduğumu eski gücümü yitirdiğimi görüyorum. Lise yıllarım bazı yıllarında en tepe de geçti bu derslere çalışma konusunda bazen de en dibi gördüm sınıfta kaldım vs. Yapmak istediğim hiçbir şey için içimde bir kuvvet istek kalmadı. Son beş yılda yoğun olarak düşündüm. Ailesel problemler yaşadım. Annem ve babam ayrılma noktasına geldi. Sonra tekrar barıştılar. Bu zamanlarda hep yalnız kaldım. Karşılıksız sevmeler. Hiç bir zaman sevilen olmadım dost topraklarda düşman askeri oldum.
Size gerçekten ezikçe gelebilir ama bana sataşanlara bile karşılık vermek içimden gelmezdi. Ben kafama koyduğum şeyi yapmalıydım. Diğer insanlar öyle bir dekordu. Günmüz türkiyesinde yaşayan adsız milyondan biriyim. Ülke gündemi umrumda değil iktidar muhalefet vs. Oy kullanmanın bile bir anlamı yok benim için. Sakın düşünmeyin aptal mıyım deliyim diye.
Bütün kutsallar gözümde değerini yitirdi. Dini ve milli bayramlar. Sadece kaytarma göt büyütme ense zamanları olarak görüyorum.
Benim dışımda herkes mutlu gibi geliyor bana.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zamanla geçer

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...