Annemin saçları sizce neden uzamıyor kuru ve cansız ve çok dökülüyo beyazlarıda çok?

ben gördükçe çok üzülüyorum cidden sizce neden bu kadar çok dökülüyo ve artık uzamıyo kısalığı omuzlarından birazdaha yukarıda ve saçları çok cansız bağlamaya çalışsam elime 3 tel falan saç geliyo ve annem çok sıkı tutuyosun saçımı nazik ol diyo ama cidden çok hafif tutuyorum üzülüyorum o böyle dedikçe

sigara içiyo
mutsuz
hayatından memnun değil
ve çok sinirli

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence baglamaya calisirken 3 tel dokulmesi az benim çok daha fazla dokuluyo

0|0
    0|0
    • sen böyle deyince içim rahatladı biraz ama korkuyorum

• Babanla konuşsan bir şeyler değişmezmi

• ya şöyle babam bize bir yabancı gibi büyüttü bizi yani diyelimki ben bişeye sinirlendim işte bunu dedeme anlatırım çözüm bulur dinler ama babam hayatı boyunca ablama ve bana hiç kızım demedi o da bir garip hiç öpmez kızım demez utanıyo galiba ve onun da psikolojik sorunları var daha önce pisikiyatriye gitmiş ilaç kullanıyo oda küçük şeylere sinirleniyo küfür ediyo yani sorunu sinir hastalığı ve ben ve ablam babama hiç bişey diyemeyiz yni bir yabancıymış gibi onunla konuşmaktan utanırız hep laptop başında insanlarla çetleşir

Erkekler Ne Diyor 4

• Belli bir vitamin eksiktir veya uzun yıllardır saçları güneş yüzü görmemiş olabilir.

0|0
    0|0
  • kel olup çok sağlıklı olan insanlar var.
    bir doktora göster anneni dostum. annen sonuçta iyi bak ona

0|0
    0|0
  • p*rno yıldızını niye koydun xd

0|0
    0|0
  • beyninde tümör mü var

0|0
    0|0
    • hayır ALLAH KORUSUN başı ağrıyınca bikaç gün sürüyo ama ve küçük şeylere sinirlendiğinde oluyor

• Of saçmalamişsınız ya tümorle ne alaka en fazla vitamin eksikliği vardir strestendir ama ben bisey olsugunu sanmiyorum hem şampuandanda olabilir bir degistirip deneyin

• @snneismimden kesinlikle strestendir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...