BÖCEK FOBİSİ (Kitinofobi ve entomofobi ) olan var mı? Nasıl yendiniz? Yenebildiniz mi?

Havadakilere bile savaç açtım artık resmen :) Dünyayı yıkacağım resmen böcek gördüğüm zaman :D

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Araknofobi var bende orumcek fobisi :/ kendime zarar verdigim bile oluyo gördüğümde bir yerime degse degdigi yeri keserim bildigin yenemedim...

0|1
    0|0
    • ben onu böcekten sayıyorum banyoda falan oluyor bir gidiyorum koşarak salona annem babam birşey oldu sanmıştı ilk seferinde :D Ben 10 yıl siyah zeytin yemedim hamamböceği ile aynı diye :D Arkadaşın birisi poğaca vermişti içinde ki siyah zeytindi kinci ısırıkta zorlayarak yenmiştim :D

• aynen yahu öldür diyolar niye korkuyosun salakmısın diye korkuyorum arkadaş orda üstüme gelse ay bir kötü oldum şimdi :( :D umarım bu korkuyu yeneriz ben örümcek adamdan nefret ediyorum :D :D

• bir de bzim gzumuzden gorsrler grdugum bocegin her ayrntisni goruyorum kocaman oluyor gözümde ☺😂

• yenemedim çok zorluk çekiyorum :D

0|1
    0|0
    • aşağıya bakma o zman birisi hamam böceği atmış yoruma galiba tamda bakamadım :D

• hemen çocuk yap onu gönderirsin :D

• İyi fikir :D Zalim baba mod on :D Hiçte olamam :D

• 0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...