Her ay kıçımı devirip yatarak 5binlira kazanıyorum ama evlenecek kız bulamıyorum?

öncelikle şunu söyliyim baya bir üşengeç adamım. üşengeç oluşum özel sektörde hiçbir zaman tutunamayıp kendi çapımda sermayesiz gelir modelleri oluşturmamı sağladı ve çok şükür kazanıyorum 3-5 ama sorun şu ki evlenemiyorum, asosyal biriyim, ortamım yok. üşengeçliğimi bir tarafa bırakıp daha fazla çalışarak gelirimi artırmaya baksam para ile istediğim kızı tavlayabilir miyim acaba? yoksa bu işler ağzın iyi laf yapması şartına mı bakıyor? eğer laf olayı şartsa bu bende hiç yok arkadaşlar. bir de tüm kızlar tutturmuş kariyer yapacam kocamın eline bakmıycam falan filan diye saçmalıyorlar. yav bunu diyen kızlara sesleniyorum siz ne için evleniyosunuz? eğer kocana güvenmeyeceksen o evliliğin amacı ne? evliliğiniz baştan bitmiş demektir yalan mı? günümüzdeki kızların hepsi bu mantıkta ve okul bitirip kariyer iş güç sahibi olmadan evlenmem diyor. ben kariyeri bir kadına hayatta yakıştıramıyom. yuvayı dişi kuş yapar. kadın dediğin evinin kadını olmalı ve çocuklarıyla ilgilenmeli. sizin anneleriniz sizi çalışarak mı büyüttü he söyleyin? ben etrafımda karısını çalıştıran adamları görüyorum, çocukları pi*ç gibi ortalıkta büyüdüler. senin çocuklarına göstereceğin ilgiyi , dışarda çocuklarına parayla tuttuğun adam göstermez. kapitalist düzen bunu yapmaya itiyor insanları. ne zaman akıllanacaksınız kızlar?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu kafayla kimseyi bulamazsın zaten. Kadının görevi ev işi yapmak çocuk bakmak sanıyosun ama biz de insanız sizin yardımcılarınız değiliz. Tabiki çalışmak para kazanmak kendi paramızı özgürce harcamak isteriz ev işi de çocuk da annr babanın ortak görevidir ve iş hayatını bırakmayı gerektirmez.

0|1
    0|0
    • ilgi alanıma girmiyosun. ben ev hanımı arıyorum. senin gibi biriyle ilişki yürümez zaten.

• kadınlara baskı falan yaptığım yok. 20 yıl okul oku, mezun olduktan sonra 1500 liraya git patronlara modern köle ol ben bunu anlatmaya çalıştım. gerçi banane senden ağzımı yormaya değmez senin zihniyetindeki insanlar.

• Eğer soruda sadece bunu anlatsan zaten herhangi bir cevap vermezdim daha kendi yazdığını bilmiyorsan sözüm yok.

En İyi Erkek Görüşü

• Bende evde yatarak ayda 4-5 kazanıyorum sen nasıl kazanıyosun ben 21 yaşındayım

0|1
    0|0
    • internet işleri kovalıyorum kardeş.
      bendeki kazanç bişey değil, sıradan. geçenlerde 22-23 yaşlarında bir çocuk tanıdım, inanır mısın 4-5 farklı banka hesabının görüntüsünü yolladı toplamda yarım milyon tlye yakın serveti vardı bu yaşta. gerisini sen düşün artık. para kazma kürekle değil, akılla kazanılıyor artık.

• @mechanisz altyapı ve biraz tecrübe gerektiriyo. altyapı olmadan maalesef şıp diye girerek bu site işlerinde kolay başarı elde edemezsin. emek şart. site oturduktan sonra fazla ilgi gerektirmiyor. hele bir de sitedeki bir çok şeyi otomatiğe bağladıysan kebap.

• Sagolasun :)

Kızlar Ne Diyor 2

• niçin evlenemediğini bilmen iyi.

0|1
    0|0
  • Çok terbiyesizce bir konuşma. Annesi calisanlar arkadaşım mi oluyor? Benim annem calisiyordu bana babanem bakti. Babamda annemde işcidir. Babam tek basina zor yetiyordu napsin kadin keyfinden mi gitti karda kista beni birakip.
    Ayrica kadinlar calismali. Oyle bos bos guvenle olmaz yarin birgun bosanma, ölüm oldugunda napacak o kadin? Tabi isinize gelir cebinde 5 kurusu olmasin, gidecek yeri olmasin muhtac olsun.

0|1
    0|0
    • Annesi calisanlar p* c mi oluyor

• Dayimin oglu okul masraflari icin simitcilik yapti ve ayda 5 milyar kazanmadi hicbir zaman okadar kolay olsa fakir kalmazdi

• isteyerek yapmamış demek ki o işi.

Erkekler Ne Diyor 1

• evrenin sırrını çözmüşsüsn sen. ne iş yapıyon, söylesene? hile yalan dolan haram var mı

0|1
    0|0
    • yok dostum herşey helal. hile hurdam yok benim.

• bilgisayarcısın yani, anladım

Yükleniyor...