Her ay kıçımı devirip yatarak 5binlira kazanıyorum ama evlenecek kız bulamıyorum?

öncelikle şunu söyliyim baya bir üşengeç adamım. üşengeç oluşum özel sektörde hiçbir zaman tutunamayıp kendi çapımda sermayesiz gelir modelleri oluşturmamı sağladı ve çok şükür kazanıyorum 3-5 ama sorun şu ki evlenemiyorum, asosyal biriyim, ortamım yok. üşengeçliğimi bir tarafa bırakıp daha fazla çalışarak gelirimi artırmaya baksam para ile istediğim kızı tavlayabilir miyim acaba? yoksa bu işler ağzın iyi laf yapması şartına mı bakıyor? eğer laf olayı şartsa bu bende hiç yok arkadaşlar. bir de tüm kızlar tutturmuş kariyer yapacam kocamın eline bakmıycam falan filan diye saçmalıyorlar. yav bunu diyen kızlara sesleniyorum siz ne için evleniyosunuz? eğer kocana güvenmeyeceksen o evliliğin amacı ne? evliliğiniz baştan bitmiş demektir yalan mı? günümüzdeki kızların hepsi bu mantıkta ve okul bitirip kariyer iş güç sahibi olmadan evlenmem diyor. ben kariyeri bir kadına hayatta yakıştıramıyom. yuvayı dişi kuş yapar. kadın dediğin evinin kadını olmalı ve çocuklarıyla ilgilenmeli. sizin anneleriniz sizi çalışarak mı büyüttü he söyleyin? ben etrafımda karısını çalıştıran adamları görüyorum, çocukları pi*ç gibi ortalıkta büyüdüler. senin çocuklarına göstereceğin ilgiyi , dışarda çocuklarına parayla tuttuğun adam göstermez. kapitalist düzen bunu yapmaya itiyor insanları. ne zaman akıllanacaksınız kızlar?

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...