Kapat

"Erkeklerin en büyük destekçisi kadındır." denir. Kadınlar hangi noktada erkeğin hayatına destek sağlar?

"Erkeklerin en büyük destekçisi kadındır." denir. Kadınlar hangi konuda erkeklere destek sağlayarak hayatını kolaylaştırır?
#büyükyorumcu

Güncellemeler:
...
gncl

2|0

En İyi Kız Görüşü

• En büyük desteği psikolojiktir. Her zaman, her koşulda yanında eşinin olduğunu bilmesi ne kadar da değerlidir erkek için.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Her konuda, mesela evlendiler. Çocuk konusunda. Ev islerinde. İse kalkdirma. Temizlik. Camasir evler vb vb. bu tarz şeyler. Manevi olarak. İş yerinde can sikintisi. ya da başka bir şeye can sikildiginda kadim teselli eder. Erkeğin akli durduğu yerde kadim devreye girer ve yol gösterir. Erkek sevgisiz kaldiginda kadim Şevkat ile konuda sağlar. Yani kadim kadim olduğu zaman erkeğe dünyadaki cenneti saglar

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• onemlı karar alması gerekıp karar veremedıgınde
    ya da rısklı seylere gırısıme kalkıstıgında kadın olaya el koyar

#bence : ))

1|1
    0|0
  • Hayatı oaylaşmak sadece yatağı ve masrafları paylaşmaktan ibaret değildir.. Sıkıntıları paylaşıp erkeğin/kadının üstündeki yükü hafifletmek her eşin görevidir.. Mutluluğun esas sırrı budur.. Dışardaki huzursuzluğu sevdiğini görünce unutabilmelidir insan...

0|1
    0|0
  • Evliliği mutlu giden erkekler bu soruyu cevaplasın lütfen ben bekar olduğum için çok da fikir sahibi değilim ama her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır derler maddi manevi

0|1
    0|0
  • Kadın detaycı düşündüğü için bişeye kalkışacağınız zaman o işin gelecekte nelere yol açabilceğini de düşünür.

0|1
    0|0
  • Bu zamanda böyle kadınların çok fazla olduğunu düşünmüyorum. hastalıkta sağlıkta diyerek evleniyorlar, ama hastalınca veya fakirleşince terk edenler var. Her konuda destek olan kadınlarda var, erkekler onların kıymetini bilsinler.

0|1
    0|0
  • İlgisi sevgisi ve en önemlisi onu anlamasıyla. Herhangi bir sorunda yol göstermesiyle.

0|1
    0|0
  • Her konuda

0|1
    0|0
  • En basit örnek onun zor anında koşulsuz yanındadır. Bu, su , o bir beklenti ile yaklaşır ama o sevgi ile.

0|1
    0|0
  • Beraber çalışıyoruz. Her şeyi paylaşıyoruz. Şimdilik arabayi yenileme deneme rağmen ben tatildeyken araba almış. Canım sıkıldı ama yine de güle güle kullan dedim. Daha napayim?

0|1
    0|0
  • Her konuda🌞

0|1
    0|0
  • Cesaretlendirir

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum. Bu tür sözlerin de bastırılan kadınları kandırmak için ortaya atıldığına inanıyorum.

0|1
    0|0
  • bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Motivational speaker.

0|1
    0|0
  • maddi manevi her konuda onu düzenler

0|1
    0|0
  • bir erkeğe karşılıksız sadece annesi destek verir oğlunu tanır ve onu aşağılamaz

0|1
    0|0
  • Zor zamanlarında?

0|1
    0|0
  • Hangi alanda olmuyor ki her türlü oluyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadın ve Erkek bir "Bütün"e hizmet ederleri... iki cins bir olduğu vakit, bir "Tam" olur güzel insan... Kadın - Erkeğe Erkek - Kadın'ı tamamlar... ne güzel sormuşsun "hangi noktalarda destek sağlar?" "İnsan"lar birbirlerine çok yönde destek sağlar, birisi diğerinin eksiğini tamamlar hep... bakış açısındaki yanlışları düzeltir, düzensiz olan yönlerine çeki düzen verir... zor zamanlarda yanında olur destek olur, olan sorunları aşmakta destek olur, üzüntülere ve güzel anlara ortak olur güzel insan...

0|1
    0|0
  • Kaldırmada 😎
    Sabah kaldırmada tabi

0|1
    0|0
  • Psikolojik olarak destek sağlar, stresini unutturur, kadınlar boşuna güzel değiller, bazılarının yüzüne bakmak, gülüşü bile huzur verir. Neyse.

0|1
    0|0
  • ütü konusunda.
    Çok iyi kafa ütülerler. d

0|1
    0|0
  • O eskiden di

0|1
    0|0
  • Bu söze katılmıyorum en azından günümüz için

0|1
    0|0
  • her türlü

0|1
    0|0
  • Motivasyon kaynağı olarak kabul edilir. :)

0|1
    0|0
  • Bnimki kostekten baska bişey olmuyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...