Kankalar sevgiliye nasil dönüyor merak ediyorum?

Hani derler ya iki karsi cins iyi arkadas olamaz diye. aralarında bisey olur falan. Coook cok iyi bir arkadasim var gece disari çıkıyoruz gecen yemek yapip verdim ona falan. Sadece arada birbirimize trio atıyoruz aklima baska seyler geliyor. Bu isler nasil sevgili olayina dönüyor ki ben o cocugun tum sirlarini hangi kizlari kestigini biliyorum sevgilisiyle arasinda olay seyleri biliyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zaman sonra birbirlerini tanıdıkları için başlama gereksiniminde bunuluyorlar.

0|0
    0|0
    • Ama yanimda baska kizlari begendigini soyluyo bana gelen teklifleri begenmiyo falan boyle durumları bildikce de dönüşür mu ki

• bilmiyorum sormanız gerekir.

• Niye sorayim kimr sorayim ☺

En İyi Kız Görüşü

• Sorunda orda başlıyo zaten her seyini gecmisini bildigin insana guveniyosun ediyosun sonra sevgiye dönüyo demek ki kendim yaşamadım ama tahmin ediyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kanka Ne Demek Kardeş Gibi Bir Şey Kardeş Dediğine Bakana Bizim Oralarda Or*sbu Çocuğu Diyorlar Kız Erkek Farketmez.

0|0
    0|0
  • Zamanla

0|0
    0|0
  • önce bacım sonra ihtiyacım. derler ona :) ateş ile barut derler ona. Öz kardeş değiller sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her kankayla olmaz o işler.

0|0
    0|0
  • Ben ona katilmiyorum bence cinsiyetle alakasi yok arkadas olmalarindan doğal bisey yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...