Namaz'dan Oruçtan kaçıp ateist olmak?

Bence bu milletin ateist olmasının en büyük sebebi Namaz kılmamak ve Oruç tutmamak için ateistliğin arkasına sığınıyolar abi bir insan nasıl bu güneş sisteminin şans eseri olduğuna inanabilir ya neden hayvanlar da insanlar gibi konuşmuyo o zaman valla gerçekten anlamıyorum belki param yok ama en büyük zenginliğe Müslümanlığa sahibim çok şükür olsun.

Güncellemeler:
Bunlar heralde herkezden başka bir dine inanarak kendilerini çok zekimi sanıyolar biz gerçeği gördük siz göremiyosunz msjı veriyolar heralde amuda kalkıp alkışlıcsm hepsini çok zekiler maşallah
Türkiyeye şeriat gelince ya da bir şeriat ülkesinde gidin ben ateistim diyin eğer bu sitede ki gibi erkekseniz yürekliyseniz delikanlıysanız gidin bir şeriat ülkesinde ben ateistim diyin sizin gtunuzu biz kaldırdk binlerce yıldr saygılıyz dedk tepemze cktınız iyice

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen kardeşim bunların farkında değiller sen zaten ahlak zenginisin :)

0|2
    0|0
    • Ya valla çözdüm artık sırf namaz kılmamak için

• Belli ki senin öfke kontrolün yok bunu törpilemen gerekir

• şu an da aklımda hiç güzel şeyler yok evet

En İyi Erkek Görüşü

• Şükürler olsun kardeşim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Başkalarının neye inandığı ile fazla uğraşmamak gerek. İnananlarla inanmayanların birbirine bir zararı yok ama kafayı birbirlerine taktıklarında çok gürültü yapıyorlar. Ateist ve inançlıların tartışmaları bütün internette her dilde sürüp gidiyor bu tartışmaların sonucunda pek bir şeyin değiştiğini sanmıyorum. Zaman ve enerji kaybı sadece..

0|0
    0|0
    • Ben onların kötülüğünü istemem gerçekleri görsünler isterim ancak

• İki taraf da şunu kesse hem dindarlar hem ateistler hem de arada kalanlar rahat edecek
      Zıt kafalar her iki ucundan çektikçe ateistler daha katmerli ateist oluyor dindarlar da işid kıvamına geliyor. Kimse huzur bulamıyor En çok rahatsız olanlar da sakin kendi halinde inananlar bu rekabet yüzünden.. kabak onların başına patlıyor.

• Hangi hocaya gidersen git eskiden hiç bir ateist yokmuş ki bağıra bağıra ben ateiatim desin adamları. Kafasını geziyolardı ama haklısınız hepsinin gtunu biz kaldırdk saygı saygı diye diye şeriat gelsn bakalım aynı şekl söylesnler gtleri yiyosa

Erkekler Ne Diyor 3

• Siz de sümerlerin yaptığı ibadeti 21. yüzyılda hala yapıyorsunuz hiç düşündün mü güneşe göre neden ayarlıyorsun oruç ibadetini? Çünkü sümerler güneşe tapan bir uygarlıktı ve oruç denilen ibadeti yapmaya başlamışlardı aynı senin gibi. Sonra muhammed musevilikte olduğu gibi kopyala yapıştır yaptı ama kutup noktalarını unutup evrensel din deyip orayı da güneşe göre ayarlattı. Siz salak olduğunuzun bile farkında değilsiniz. Namaz ve oruçtan kaçmak için ateist mi olunur aptal ya :D Namaz bile hindulardan gelme sanskritçe surya namaskara yani güneşle birleşmek demek

0|0
    0|0
    • Vay be nasıl sahipsin bu kadar emin bilgiye zaman makinan mı var geçmişe mi gşdip geldin

• Boş işlere ayırcak vaktim sizin gbi kendime sığıncak bir liman aramıyorum ben ibadetlerimle rabbimle mutluyum haddinden fazla mutluyum

• Sığınacak liman arayan ben miyim? Yoksa sonsuz güçlü bir tanrı hayali kurup dua edip isteklerini söyleyip ibadet eden sen misin?

• ikisinide yapmayip Müslümanim diyenler var simdi ne olacak peki?
    Namazdan ve oructan kacabilmek icin Ateist mi olmak lagzim?

0|0
    0|0
    • Oluyolar işte

• Oluyorlar mis...

Sizin Dininiz okadar idda ettiginiz kadar süper degil, ve biraz perde arkasinda baktin mi yalan oldugu anlasiliyor ondan cikiyor Millet Islamdan.

Namazdan, Oructan falan filan kacmak icin Ateist olmaya gerek yok, ülkemizde hicbirini yapmayan Milyonlarca Müslüman var.

Sacma sapan seyler uydurupta, artan Ateist orani karsisinda kendinizi sadece avutmayin.

• farklı görüşlere saygı duymak lazım

0|1
    0|0
    • Allah'ı inkar edene ne saygısı

• bugün gençtir ağır gelir. biraz serbest bırakmak lazım. gençtir olur. ilerde düzelir diye düşünmek lazım. ateistliğe itmemek lazım

• Aksine biz doğruları görsün istiyoruz Allsh kimseyi yakmak istemez kul kendşni yakar

Yükleniyor...