DAYANAMIYORUM ARTIK YARDIM EDIN?

babamdan fiziksel ve psikolojik siidet goruyorum dayanamiyorum artik ya onu ya da kendimi oldurucek duruma geldim kendi kendime oldurme senaryolari olusturuyorum evden kacsan yakalanirmiyim ya da cocuk esirgeme kurumuna bile raziyim ne zaman gozume kapatsam fah*se oro*pu diyip yumruk attgi o an geliyo ruh haline gore davraniyo biktım artik kurtulmak istiyorum ne yapabilirm ayrıca bunu kimsenin yaninda degil ev icinde yapiyo disarda arada sozlu olarak uyguluyo cok iki yuzlu bir adam gercekten dayanamiyorum?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ablacim bir sakin ol eğer baban boyleyse ve resit değilsen kurtulabilirsin sakin kacma o zaman hayatin kararir ölme öldurmeyi de gec sacmalama eğer cidden boyleyse banani karakola sikayet et ve vazgecme

0|0
    0|0
    • 16 yasındayim ama bugune kadar kimseye anlatmadim cekiniyorum napicamida bilmiyorum

• Iste sen bir dusun karar ver hemen ani karar verme tam dusun

En İyi Kız Görüşü

• babanı çaktırmadan kameraya çek. birden fazla kanıtın olursa daha iyi olur. sonra babandan şikayetçi ol. sosyal hizmetler tarafından korunmak istediğini belirt. 18 yaşından büyüksen kadın sığınma evine yerleştirirler. 18 yaşından küçüksen çocuk esirgemeye gidersin. burda 18 yaş yazıyor ama genellikle bu sitede 18 yaşından küçük kızlar olduğunu bilerek yazıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Önce rehber öğretmenin le bir konuş bence ama babanın rehber ogretmenini dinleyeceginj sanmam karakalo git
    Peki babanın zoru ne seninle

0|0
    0|0
  • Ahh ulan ahh benim babam sağolacaktı beni hergün dövseydi !!! Razıydım.. Madem babadan çok şikayetçisen ailene söyle ve sakinleştirsinler.. Veya psikolojik sorun yaşayabilir ve hastaneye götürün !!!

0|0
    0|0
  • dövelim mi babanı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...