Aşırı açık giyinenler ve aşırı kapalı giyinenler hakkında düşünceleriniz?

Bugün izmirde sınavım vardı. İlçesinde yaşıyorum sınava gittim izmire neyse otobüs durağında beklerken Bornova otobüs durağında karşımda kara çarşaflı birisi vardı yüzündede peçe vardı hiç bir tarafı gözükmüyordu. Şaşırdım biraz açıkçası. Kafamı biraz yana çevirince başka bir kız gördüm mini şort giymiş yüksek bel göbeği açık askılı bişey giymiş ama deyim yerindeyse her tarafı meydandaydı. İki farklı giyim tarzı kimsenin kıyafetini yargılamam beni de ilgilendirmez zaten de benim tuhafıma gitti ikiside aşırı dikkat çekiyordu. Ben herşeyin bu kadar abartılmasını sevmiyorum. Bu kadar çok açılmakta uc nokta kapanmakta uc noktada kalıyor bence.

Peki siz bu aşırı açık giyinenler ve kapalı giyinenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Amacım kimsenin giyimine karışmak yargılamak değil herkes özgür ama sadece fikirlerinizi merak ediyorum.

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Her koyun kendi bacağından asılır 👍

0|1
    0|0
    • Haklısın kimsenin giyimine karışmam zaten :)

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi aşırı açık giyen biri sana göre nereye kadar açık? Mesela sen nereye kadar en açık nereye kadar çok fazla kapalı görüyorsun? Ama aşırı açık giyen birinin derdi kendi ailesine kapalı giyeninki dert değil sadece insanlar tarafından çok fazla tepki alması.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Onlarda öyle istiyorlar demekki

0|1
    0|0
  • malesef türbanlilar ne yaparsa yapsinlar herkes elestiriliyor, bu bir gercek. evet carsafli olmasi dikkat cekiyor, haklisin ama pantolon giydigi zaman da "süslüman" oluyor. nasil giyinelim?

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım da kapalı normal pantolon giyiyo. Nasıl giyindigınız beni ilgilendirmez sadece sizin görüşünuzu merak ettim :)

• Ortası olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kapanmakta abartı olamaz zaten. islam dininde ne derse o olur. ona abartma diyemezsin sen. Ama çıplaklık konusuna gelince abartılanlar var bu abartılır.

0|1
    0|0
    • Konuşacam şimdi ateist ilan edecen diye susuyorum :)

• Orda haklısın ama :) benim yaşadığım çevre de çarşaf olmadığı için abartı geliyo

• Eğer müslümansan sana abartı gelmemeli. Açıklar abartı gelmeli. Kapalı işte din kurallarına göre. Allahın kuralına nasıl abartı dersin sen mel un :D

• İçlerinden biri bana aşırı gülünç geliyor, onun dışında beni ilgilendirmez.

0|1
    0|0
  • Aynen aslında herkes eşofman giyse çok güzel olurdu :DDD

0|1
    0|0
    • Deme ya ne guzel rahat rahat ohh

• Tabii ki istedikleri gibi giyinebilirler ancak ikisinin hakkında da olumlu düşünmüyorum..

0|1
    0|0
  • Kapalı kızlar daha hoş bence :)

0|1
    0|0
  • kısa ve öz kendi bilecegi iş

0|1
    0|0
  • Aşırı açık giyenleri nefslerine köle oldukları sevmiyorum ama kapanmak nefsi dizginlemeye girdiği için kötü bakmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...