İstemsizce rezil olmak?

Arkasaşlar bir doktor hatasından dolayı ceremesi çekiyorum hayatımda 4-5 ay önce ameliyat oldum tek hayam var sadece bugunde arkadaslarla dolasirken erik agacina uzandim altindada esofman vardi bir sahis indirdi donumu ic camasirla beraber o esnada goren gordu tek hayam oldugunu farketselerdi kendime gelemezdim hemen cektim aslinda sinirli degilim arkasas ama rezilligin daniskasindayim. Her seferinde tek hayam olması aklıma geliyor. s nasil davranmaliyim

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Elin ayağin tuttuğu o tek hayan olduğu nefes alip gezebildiğin icin Allaha sukret ve oyle armut gibilerle arkadaslik etme bu ayip değil gunah değil sağlik sonucta hic takma

0|1
    0|0
    • Aga arkadaslarla aram iyi onceden hic kafaya takmiyacagim bir konuyu takabilecegim hale getiren doktora sovuyorum ama yorumun en iyi gorusu hakediyo aga :D

• Farkindayim aga dalgasina yazdim :)

• Allah sifa versin hayirli aksamlar :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Oyle dusunme. Bu bir sonucta rahatsizlik ve kendini oyle kucumseme.

0|1
    0|0
    • Acikcasi kendimi kucumsedigim yok alistim artik ama bu engellenebilir birseyi istemsizce cektigim bir durum yani doktorun hatasindan dolayi bu durumda olmak beni streslendiriyor kizdiriyor

• Saol tatlı yorumun için:))

• Bu rezillik değil kardeş herşey olur hayatta takma bu kadar

0|1
    0|0
    • Baboş şükretmek önemli :)

Erkekler Ne Diyor 1

• kanka dalgada geçemedim mk bilmiyom

0|1
    0|0
    • La biz cok indirirdik donları ama onceki gibi karsilayamiyorum aga iki hayalı olunca dalgaya vuruyodum simdi oyle degil :Dd

Yükleniyor...