Ciddi söylüyorum şu hayatta kafa dengi adam gibi adam hic kimse yok benim icin
Ne biliyim bende istiyorum her derdini anlatabilecegin hani bisey olursa benim arkamda oldugunu bildigim eğlene bilecegim ağlaya bilecegim bir erkek / kız arkadas.
Yani arkadaş olarak söylüyorum o sağlam arkadaşlık.
Mesela egodan değil ben öyle değer veriyorum insanlara hiç öyle harbi biri çıkmıyor karşıma

0|1
7|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende Cok yanliz ve arkadassiz biriyim. hic iyi arkadasim olmadi sadece kuzenim var. Ne erkek ne kiz arkadasim yoktu. Bildigin suanda yok kuzenimdende cok uzagim yanlizim yani surekli evdeyim. Bitek kiz arkadasim var oda Çok uzak anca mesajlasiyoruz çok mesafedeyiz ama Gorsen sanki 4 yil degil de cocuklugumdan beri taniyorum. Gercekten kader ve arkadas uyumu meselesi. mesela ben dert dinlemeyi cok severim teselli etmeyi falan. :)

0|0
    0|0
    • Aynı şekilde nedense hep iyiler yanliz kaliyor?

• Aslinda ne bu biliyormusun Allah seni koruyor, kotu insanlardan yanlis insanlardan koruyor. Ama inan karsina Saglam arkadas çika bilir Allah gonderecek sana o kisiyi bir zaman :)

• ben severim arkadasligi Dert dinlemeyi ama sorun su ki insanlar mesajla konusmayi sevmiyor illa goruseceksin illa Yaninda olacaksin yoksa anlami olmyor oysa bugune kadr sahte ama yanimda olan arkadaslrm Suanki Ulkelerce uzak olan arkadasimin tirnagi etmiyorlar..

Erkekler Ne Diyor 12

• Oylesini bulmak zor tabi ama bu yasa kadar realde bulamadiysan hic bulamazsin

0|0
    0|0
  • herkes kendi derdinde bu hayatta karde olmadığı sürece kimse öyle birşey yapmaz he tabi istisnalar vadır.

0|0
    0|0
  • Ne hikmetse benimde.

0|0
    0|0
  • Belli olmaz yinede.. Belki o konuda şansın yoktur.. Bazen cok iyi insanlar cikar karşımıza

0|0
    0|0
  • HerkeZ baksın.
    Ben herkeSim bakamam

0|0
    0|0
    • Bilerek yazdim nakalim fark eden var mı diye 2
      Tane varmis buarada sende herkez missin demek
      Baktigina göre =)

• Cok sey istiyorsun...

0|0
    0|0
    • Bende senin gibi dusunuyordum ama artik yoruldum gibi gercekten insanlari karsiliksiz sevebiliyorum ama karsidakinde hep bir menfaat toplumdan sogudum :(

• Katiliyorum ztn bu basligi acmamon nedeni
      Benim gibi insanlar varsa ki varmis yanliz olmadigini söylemek icindi

• bence sorun sende

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• HerkeS diye yazılır, herkes diye okunur.

0|0
    0|0
  • Benim de çıkmıyor... Arkadaşım diyorum dostum diyorum aptal gibi maddi manevi herşeyimi ortaya döküyorum, uğruna çok şey yapabileceğimi gösteriyorum... Bir de bakıyorum ki kullanilmisim... Samimiyet yok😔 karşılıksız sevgi yok😔 ( kızlar için söylüyorum bunu)

0|0
    0|0
    • Cidden içimdekileri söyledin
      Değer veriyosun hatalarını affediyosun
      Cidden çok seviyosun ama sonuç...

• Hepsinin canı cehenneme yaa! Yapabilsek keşke bende dönek olabilsem... boşver ya diyorum... yapamıyorum

• Bebeğim bu devirde kız kıza konusabilcrgin hiç bir arkadas yok kızlar erkekleri istiyor genelde.. lafım ortaya... ve erkek arkadaş buluyorsun da oda küçük bir zaafından yararlanarak yavşıyor malesef... bn da hiç kız arkadaşım olmadı olsada 2 saatlik konuşma ve paydos

0|0
    0|0
  • aynen inş üniversitede çıkar karşıma

0|0
    0|0
  • AYNEEN. herkes çıkarcı be

0|0
    0|0
  • Bulursun ama zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...