Sosyal ilişkilerimde iş hayatımda beklentilerim yüksek bana düşüncelerinizle yardımcı olur musunuz?

Konuya şu şekilde girmek istiyorum mesela sosyal ilişkilerimde uçuk kaçık insanlarla birlikte olmak istiyorum ama benim yapım düzgün oturmasını kalkmasını bilen tarzda kendim gibi insanlarla fazla keyif alamıyorum imrendiğim insanlarlada iletişime geçemiyorum geçsemde ne kadar ayak uydurabilirim bilmiyorum. İkinci olarak iş hayatımda daha işimin başlangıcında biraz başarısızdım bunda ilk defa ciddi bir işe girişmim olmam adapte süresi bulunduğum işin gerekliliklerini öğrenme tarzı şeyler olsun tabiki benimde hatalarım vardı. Şimdi toparladım gibi eksiklerim tabikide var mükemmel olamam ama başarılı işlerimde bile kendimi tebrik edemiyorum sanki birilerine onaylatmak zorundaymış gibi hissediyorum sürekli başarısız olcakmışım gibi hissediyorum. Anlıycağınız iş konusunda biraz özgüvensizim. Bu iki konum hakkında düşüncelerinizi söylerseniz gerçektten memnun olurum.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayat o kadar kısa ki aslında bu tarz şeyleri sorun etmeye değmez bence

0|0
    0|0
    • öyle ama sorun etmeyim demeklede olmuyor

• bir süre sonra bu yaşadıklarıma gülceğimi bilmiyorum allah büyük dertte vermesin ama şuanki derdim buyken bunları düşünerek rahatlatamıyorum kendimi

• Anlıyorum seni

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...