Dįş teli taktınız mi hiç?

Masraflarinizi kim karsiladi? kac yil surdu

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• küçükkken kocaman dişlerim vardı takarsam küçürlürmü onlardiye soruyodum doktora 😂😂 yok taktırmadım ama diş teli yaklaşık 6 ay ile 1 yıl arası sürüyor ve 1 2 ayda bir sanırım daraltıyolar o teli dişler birbirine yapışsın ve düz dursun diye. masrafını bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Aylık bir milyar ödemek sence çok mu

• Devlet 18 yaş üstüne bakmiyo

• disimplant.web.tr/seffaf-dis-teli-fiyatlari-2016/ bak 1500-5000 yazıyor özellerde. dolaş hastaneleri fiyat sor

En İyi Kız Görüşü

• Babam karsiladi, iki yil surdu.

0|0
    0|0
    • Ozel degilse eger kac paraya takdirdigini sorabilir miyim bana cok yuksek rakamlar soyluyorlar kafam karisti

• Benim on yil oldu. Yakinda bir arkadasim 3-4 bin gibi bir sey demisti.

Erkekler Ne Diyor 2

• Taktım, kendim ödedim. 1.5 sene sürdü.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır takmadım. Ama arkadaşım taktı 2buçuk 3 yıl rahat sürüyor, ama dişe baglı birazda ne kadar zamanda düzeliyor ona göre.

0|0
    0|0
  • takmadım

0|0
    0|0
  • Su an takiyorum. Ailem karsiladi. 5 ayim kaldı toplam 1 yil 2 ay falan takmis olacagim.

0|0
    0|0
    • Aylik kac odedin eğer özel değilse sylyblrmsn

• Aylik odeme degil , tek sefer oduyorsun. Benim yaptirdigim yer ozel universite hastanesi oldugu için biraz pahali, oncesinde dis tasi temizligi dolgu falan yapildi , tum islemlerim toplam 4700 civari tuttu 4700 ile 5000 arasi. Ama ablam devlet hastanesinde taktirdi ve sadece tel parasi odedi 700 tl.

• benim bugün onuncu günüm. tellerimle cok mutluyum üstelik şanslıyım ki yakışıyo :) ayrıca 5400 liraya yaptrdım ve 2 bucuk sene kalıcak :\

0|0
    0|0
Yükleniyor...