Kızların erkeklerden erkeklerinde kızlardan şikayeti nedir?

soru basit içinizi dökün kim neden şikayetçi...
Kızların erkeklerden erkeklerinde kızlardan şikayeti nedir ?
bunu söylemek istediğim erkeklerde kızlarda var itiraf edim neden derseniz sinirlerimi çok bozuyolar işte :)

1|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• benim henuz bir sikayetim yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızlar gençken hep serseri erkeklerden hoşlanıyor efendi erkeklere yüz vermiyorlar. O serseri erkeklerle öpüşüyorlar yiyişiyorlar her haltı ediyorlar kızlıklarını bile veriyorlar. Daha sonra aradan zaman geçince bu serseri erkekler haliyle okullarını bitiremiyorlar tinerci balici falan oluyorlar. Efendi erkekler ise okullarını bitirip güzel meslek sahibi oluyorlar. Daha sonra da kızlar o serserileri bırakıp ''ben zengin erkek istiyorum, erkekler namusu bacak arasında arıyor'' gibi laflar söylüyorlar. Kusura bakmayın kızlar ama 3'ün 1'ini alırsınız.

1|1
    0|0
  • Egoları 1500 olmuş ve kendine hiç bakım yapmadan ( bıyığını bile almayanlar var ) kaslı 1.85 ten aşağı mavi gözlü kumral saçlı çocuk isteyenler var. Beni beğenen böyle beğensin diyip 500 kilo olmuşları var. Her zaman haklıyım mevzusuna girmeyeyim zira bu başlı başına çok ayrı bir durum. Ve sürekli olarak ilişkileri bitrince şunu demelerini duyunca kafa atasım geliyor " TÜM ERKEKLER AYNI." daka sonra ben neden onun peşinden koşayım o koşsun havaları dedim ya ego. Bu kadar egoya gerek yok.

1|0
    0|0
  • Afedersiniz Ama Kızlar Artık Cok Or*sbulaştı
    Erkeklerde Fırsattan Yararlanıyor
    Dinden İmandan Cıkmasalar Bari
    Ama Bazı Kızlar Var Dünya Tatlısı Dokunmaya kıyamıyorsun
    #Boşver

1|0
    0|0
  • Saygılı olsunlar yeter her iki taraf için söylüyorum

1|0
    0|0
  • Kızlardan şikayetim yok olamazda.
    Çünkü çok masumlar.

1|0
    0|0
  • sacma sapan erkeklerle gezmesinler yeter :(

1|0
    0|0
  • Anlamadigim nickler kullanmalari

1|0
    0|0
  • Kızlar yalan söylemeyi beceremiyorlarsa , söylemeye çalışmasınlar.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Odun olmadıklarını idda edip ormandaki ağaçtan daha odun olmaları
    Kızları cinsel obje olarak kullanıp duygularıyla oynamaları (burada dip not düşim bazı kızlar da erkekleri bu şekilde görüyor onlarda geçerli)
    Yanlış yerde yalan söylemeleri Evet cidden yanlış yerde yalan söylüyorlar.

1|0
    0|0
  • Çok benciller.

1|0
    0|0
  • Kabalar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...