Cinsiyet değiştiricem ailem bilmiyor?

Arkadaşlar cinsiyet değiştirmek için tedaviye başlayacağım ailem bu durumu bilmiyorum zaten homofobikler televizyonda görseler katlanamazlar o derece. Onlara nasıl açıklayabilirim? Cinsiyetim kız fakat erkek olmak istiyorum bu durum sürekli böyleydi psikolojik değil. Ne yapabilirim? Nasıl anlatırım yaşım 18

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• kime nasıl analatacaksın?

0|0
    0|0
    • Aileme

• Cinsiyet degistirdikten sonra açıklamayı düşünüyorum

• iyi sen biliyorsun sonuçta hayat senin

En İyi Kız Görüşü

• Ailen yanında olmadığı sürece sürecin çok zor. Gerek maddi gerek manevi bir hormon hapı fiyatı 100 civarı bişey bunun 18 yaşında nasıl karsilarsin her seferinde. Onu geçtim senindestekleyip sırtını sıvazlayacak biri olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şu devirde cinsiyet değiştirmene gerek yok artık. herkes fazlasıyla rahat oldu zaten. lezbiyenlerin sayısı da oldukça fazla. sende onlardan biri olabilirsin

0|0
    0|0
    • Tamam da ben lezbiyen olmak istemiyorum kardeşim erkek olmak istiyorum hani lezbiyen ilişkiden de pek haz almıyorum her şekilde karşımdaki kız bana erkek olarak yaklaşsın istiyorum..

• ha illa erkek olacam diyosan yaklaşık 100 bin lirayı gözden çıkarman lazım. o kadar paran varsa sen bilirsin bişey diyemem. rüzgar erkoçlar bile onbinlerce lira dökerek bu halde ama onu bile dövüp dışlıyolar yakışıklı bir pezeenk olmasına rağmen. sen düşün artık

• Kardesm zaten dikkat çekeceğimi düşünmüyorum. Düşün ki ailem bana zaman zaman oğlum diyor yanlışlıkla ortamlarda da arkadaş çevresinde de durum böyle. çevremde erkek olarak yadırganmam yani.. insanlar görüp "aa sen transsın seni dışlıyoruz" mu diyecek. Saçmalık. Asıl lezbiyenler dışlanıyor kardeşim. Para sıkıntı değil hallederiz.

• Anlat desrek iste ve beraber çözüm arayın

0|0
    0|0
  • Bunun geri dönüşü olmadığını ve öyle kolay ameliyatlar, operasyonlar geçirmediğinin farkındasındır umarım çünkü bu işin geri dönüşü yok :(

0|0
    0|0
    • Emin olmasam cinsiyet değiştirme kararı almazdım zaten..

• Şu bakımdan , hormonların dengesizleşicek bunun sonucunda sağlığının bozulması gibi bir durum var. Bir röportaj izlemiştim orda cinsiyet değiştiren biri diyordu ki , doktoruma sordum bir problem olurmu , riski nedir diye bana hiç birşey olmıcak tarzında rahatlatıcı konusmalar yaptı ama şuanki yaşadığım sağlık problemlerini bana anlatsalardı hiç bu operasyonu geçirmezdim tarzında şeyler söylüyordu.
      Ek olarak cinsiyet değiştirmek öyle kolay birşey değil , bir çok doktordan rapor alıcaksın bunları seni yıpratıcak gibi şeyler var ancak senin kararın sonucta ben sadece tek bir tarafını görme istedim. Yani ben erkektim o zaman olucam kurtulucam diye düşünmek yerine birde yaşayabileceğin problemleri düşün. Ona göre kararını ver.

• Tamam sagol

Kızlar Ne Diyor 3

• Eger dedigin gibi kendini dogustan boyle hissediyorsan bir psikolog yardimiyla ailene bir durumu aciklayabilirsin tabi psikologunda bu konuda bilgili olmasi önemli

0|0
    0|0
  • bence boyle bir karar vermek icin cok erken birkac yil daha bekle bence

0|0
    0|0
  • o iş yaş :))

0|0
    0|0
    • Niye :D

• açıklarsında tepkileri çok büyük olur diye düşünüyorum

• Cinsiyet değiştirdikten sonra açıklamayı düşünüyorum engel olurlar yoksa..

Yükleniyor...