Davullu zurnalı gelin olmak her gelin adayının hayali midir?

karşı apartmanın önünde davul zurna çalıyor şu an aklıma geldi sorayım dedim :) her gelin adayı mutlaka davullu zurnalı beyaz gelinlik içinde mi gelin olmayı hayal eder gerçekten bunlar olmazsa evlenmez misiniz gerçekten? bana çok boş geliyor bu işler ya :) gidersin nikah dairesine olur biter sonra istersen aile arasında ya da arkadaşlarınla filan bir kutlama yaparsın.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok ya ne düğünü ne davulu zurnası , nefret edrm insan gbi git nikah kıy evini düzenle balayına çık düğün nişan kına gecesine para harcayp milleti eğlendrceğne

0|1
    0|0
    • ya burda böyle dersiniz ama iş ciddiye :) eğer cidden böyle düşünüyorsan tebrik ederim ben etrafımda senin gibi düşünen birini hiç görmedim. gerçi birkaç yoruma baktım herkes senin gibi düşünüyor. bende böyle düşünüyorum :)

• seni hak eden birini bulursun boşver. insanoğlu için üzülmeye değmez.

• Aynen oyle umarm düzgün insanlarla karşılaşrz , ama bu konuda kesinlikle haklsn düğün kdr saçma bsy yok greksiz harcama sırf millet eğlensin diye ne gerek var

Kızlar Ne Diyor 4

• sadelıkten yanayım. gosterıs bana gore degıl.

0|1
    0|0
  • Şahsen istemem ben. Davul zurna ne ya kaçıncı yüzyıldayız :D bir düğün salonunu kiralarsın olur biter mahallelinin başını ağrıtmaya ne hakkımız var.

0|1
    0|0
  • Benim hayalimm:)

0|1
    0|0
  • Yok ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...