Nasılım 4 senedir çalışıyorum yaklaşık resimli yüzümü kapattım kaslı resim?

nasılım 2 senedir çalışıyorum yaklaşık resimli yüzümü kapattım kaslı resim?Nasılım 4 senedir çalışıyorum yaklaşık resimli yüzümü kapattım kaslı resim?

Güncellemeler:
arkadaşlar altta yanlış yazdım 4 yıl

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Emek vermişsin bir şey de demek istemiyorum ama hiç göze hitap etmiyor. Iticilik derecesindesin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu adam nereden baksan 30 yaşından fazla, senin yaşın kutlu 18-24 görünüyor hadi bunu geçtim neyse de merak ettiğim tek şey şu bu kadar kasın ne etkisi var? Samimi bir şekilde soruyorum bende aikido ve Spor yapıyorum bu kadar asla kas yapmam da sizin amaç gerçekten çok merak ediyorum?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 4mü 2 mi karar ver öyle salla aa

0|0
    0|0
  • knk o kasların yarısını boşalt bnden söylemesi birazcık itici :) yani damarlar felan maşalah hulk gibi
    Yerinde ol ideal ol bak taş gibisin :))

0|0
    0|0
  • Oha sen benim olmalisin

0|0
    0|0
  • iğrenç

0|0
    0|0
  • İğrenç herşeyinde meydanda 😒

0|0
    0|0
  • Bence kötü yaa

0|0
    0|0
  • Çok fazla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence çok kötü. profesyonel olarak bu işi yapıyorsan ona birşey diyemem ama normal birini böyle bir vücut yapması bana çok itici geliyor.

0|0
    0|0
    • üsttede yazdım yarışmalara yönelik

• o zaman normal :) bu yarışmalarda çok saçma geliyor bana ya nedense arnold'un belgeseli var mr olimpia olduğu yıllarda çekmişler onu izledim birkaç ay önce. bir sürü adam var hepside insanüstü inanılmaz kaslı vs ama hep arnold birinci oluyor :) ben baktığım zaman hangisi birinci olur açıkçası seçemem hepside çok iyi vücut yapmışlar vs adamların emeğine yazık o kadar uğraş çalış sonra ilk üçe bile gireme.

• 4 mu 2 mı şımdı 2 ıse ımkansız gelıyor.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...