Anıtkabir İzmirde olsa nasıl olurdu?

Anıtkabiri İzmire mi taşısak napsak değerini bilemedi ankaralılar :D :D :D Biz başımızın üstünde taşırız ya :D

Not : Biraz eğlence biraz ironi için sorulmuştur. Hakaret yok lütfen ramazan önü kimse kimseyi kırmasın kıracaksanız da başka yerde kırın bn görmek istemiyorum

#İzmirAşktır <3 <3 <3

Güncellemeler:
soruda hakaret bulabilen insanları tebrik ediyorum :P :P lafı bir tarafınızdan anlayıp da polemiğe gelmeyin sadece gülümsemek için soruldu soru

0|1
16|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• anıtkabır ızmıre tasınmaz ama sen bı zahmet buyurup gelıp, ordan sahıp cıkmayıp burdan sahıp cıkabılırsın mesela... hanı madem cok dusunuyorsun ve bızler bakamıyoruz... gel buyur dur onunde nobet tut, vermem de, benım de, ben daha ıyı korurum de, duran adam gıbı dur dımdık bak bakalım kım o zaman ıyı bakıyor duruyor arkanda kım durmuyor.
    ıronı tamam ama yanlıs, kotu ve haksız bır ıronı... begenmedım dusuncenı kucuk kız

<3 <3 <3

2|0
    0|0
    • Ankaralı bir arkadaşın yorumu üzerine yapılmış küçük bir atışmaydı sadece bütün ankaralılar üzerinden değildi ironi :) ama sen gel sahip çık kısmına bayıldım teşekkürler :)

• ;) :)

ustune alınan alınır bu yorumu ;) <3

• Hemşehrim Atatürk sevgisi ve hassasiyetiyle yazmış. Yanlış anlama arkadaşım ama belki 20 25 senedir malum kişiyi seçip üstüne de birinci partiniz belliyken Atatürk konusunda mümkünse kapris yapma. Neyse ikinize de sevgiler saygılar

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 15

• Değerini bilemediler derken ne yapmak gerekiyordu mesela? İzmirde olsa siz ne yapardınız :d

2|0
    0|0
  • Hadi oradan. Ankaralılardan al bakalım yerse 😉

2|0
    0|0
  • Olmaz ankaraya ait o 😠

1|0
    0|0
  • Hem polemik yaratmayın diyorsun hem ortaya laf atıyorsun. Almanız için ölümüzü çiğnemeniz lazım. 😎 Atatürk Ankara'yı zaten vatansever insanlar bulunduğu için sevip başkent yapmıştır. 😎😎😀

1|0
    0|0
  • İzmir'e tasinirdim, Anıtkabir Ankara'da durma sebebim💗

1|0
    0|0
  • Tüm güzel şeyleri izmire taşıyalım istersen 😂

1|0
    0|0
  • izmirli olarak sevinirim. değeri büyüktür bizim için <3 :D

1|0
    0|0
  • Bencede burda daha çok değer bilinir

1|0
    0|0
  • Eğlenilecek bir konu değil.
    Ankaralılar değerini bilemedi demişsin de kaç kere gelipte değerini bilemediğimizi gördün? !
    Biz ayaklarımızın altına mı almışız?
    Atamız'a gayet güzel sahip çıkıyoruz da.

0|0
    0|0
    • sajkin sadece bir arkadasıma yaptığım ironiydi bu kdr ciddiye alınacak bir şey değil

• ama zorla polemik yaratmaya çalışma :) emin ol benden önce uğraşman gereken binlerce insan var sitede :)

• Polemik yaratmak gibi bir amacım yok.
      Seninle uğraştığımda yok sadece sorduğun soruda ki hataları söyledim.
      Dalga geçilecek veya eğlenilecek konular değil.
      Kimseyle uğraşacak zamanımda yok arkadaşım.

• güzel olurdu

0|0
    0|0
  • Bn Ankarada doğdum büyüdüm birçok kez Anıtkabire ziyarete gittim ve her gittiğimde saatine göre kalabalık oluyo ankralıların değer vermediğinide nerden çıkardın :)

0|0
    0|0
  • ankaradayım anıtkabire 5 kere anca gittim gidip oraları gezeceğime atanın ruhuna bir fatiha okurum

0|0
    0|0
  • Alın szin olsun

0|0
    0|0
  • İzmirliler anıtkabir önünü parka çevirirdi oturur üstünde içerlerdi 😂 Ankara da daha iyi korunuyor 👍🏻👏🏻

0|0
    0|0
  • Yok bizde dursun :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...