Sence evlilik yaşı kaçtır ve neden?

Sence hangi yaşlarda evlenilmeli ve bunun sebebi nedir? 30 dan sonra evlenmeye karar vermiş çok hoş, başarılı, güçlü bir kadın senin için ne ifade eder?

Güncellemeler:
30 dan sonra çocuk yapma problemi diye bir şey yok. Bir kadın 40 ından sonrada çocuk yapabilir ve onu sevgiyle buyütebilir. Üstelik bilgili biriyse diğer kadınlardan açık ara önde demektir.

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Eskiden erken yaşlarda evleniliyordu. Ama günümüzde şartlar değişti. Her iki cins de kendini okuyup meslek bulmaya yönlendiriyor. Hal böyle olunca 30 yaşına kadar evlenmeyenleri görebiliyoruz. 30 yaşından sonra evlense bile çocuklar çalışan anne babanın değil de nine ve dede veya kreşler, ya da bakıcının yanında büyüyor. Hayırlısı artık.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Evlenme yaşı normal şartlarda kızlarda 22 erkeklerde 25 olabilir ama araya iş güç girince uzayabiliyor...30 yaş bir kadın için seçiciliğin ön planda olduğu bir yaştır yaş ilerledikçe seçicilik artar ve beğenmemeye başlar...

1|0
    0|0
  • insan kendini ne zaman hazır hissederse doğru zaman odur...

1|0
    0|0
  • Daha önce burada paylaştığım için tekrar etmek istemiyorum. Kadın için evlenme yaşını bilimsel açıklamalarla aşağıda bulabilirsiniz. EİG okuyun...
    :)
    www.kizlarsoruyor.com/.../q4955555-30-yasustu-bi-kiz-evlenemez-mi

0|0
    0|0
  • Valla otuz bir kadın için geç bir yaş çünkü doğurganlık açısından daha riskli bence bir kadın en fazla 25 e kadar evlenmeli

0|1
    0|0
  • ben 27 yaşındayım 28 olcam beni kabul etmez apla :D bu suretledir ki fikriminde çokta şooooooooooooooooool canı sanmıyorum :>)

0|0
    0|0
  • Kismeti ne zamansa evlensin

0|0
    0|0
  • Evde kalmis kendini avutma cabalri ifade eder benim icin

0|0
    0|0
    • 25 yasindayim ve kariyer hedeflerim var seni zeki insan

• Soru benim bu bir. Bu güzel lezban ismini cirlin tabirine yakistirip malzeme yapacak kadar kendine guvenmen cok ilginc ☺ yakisikliligin benim anlayisimin cok altinda

• Phahaha hala kezboluga devam ediyosun farkindaysan soru sormussun cevap veriiyorum olumlu ya da olumsuz kendi uzerine alip laf soyluyosun hadi burdan uza

• 30 yaş bir kadın için çok geç. doğurganlık bitme noktasına geliyor nerdeyse bu yaşlarda.

0|0
    0|0
  • Bence erkek 25 bayan 18 ikinci soruna gelelim işlerinden evlenmeye vakit bulamamış diye düşünürüm önce kariyer diye karar vermiştir ondan sonra evlenmek istemiş olacagı için 30 kadar beklemiştir azimli kadın bu aklıma geliyor

0|0
    0|0
  • 30 ve sonrası

0|0
    0|0
  • kız için 23 erkek için 31 falan :)

0|0
    0|0
  • Bence 25 snb kac

0|0
    0|0
  • Turkiye 30 dan sonra evlenmek isteyen kadın bulmak çok zor mesela ben 31 yaşındayım fakat aradığım da 28 ve yukarısı benden de 2 yas büyük olabilir ama yok maalesef

0|0
    0|0
  • Tam aradigim bu derim...

0|0
    0|0
  • 25 yas uygun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 30 yasından sonra evlenen kadın cocuk doguramaz : )
    yanı dogururda zor bakar bıkar, bekarlık zamanını ozler.
    yanı gorecelı bır durum ama bence oyle...

0|1
    0|0
  • 30 -35 dir bir bayan icin ( 30 yasinda oldugum icin diyorum ) :)

0|0
    0|0
  • 24-25

0|0
    0|0
Yükleniyor...