Ramazana saatler kala ne hissediyorsunuz?

Ramazana girdik gircez ne hissediyorsunuz? Birbirinize hayırlı ramazanlar dilediniz mi?

çok sıcak havalar sadece bu yüzden korkuyorum ama sonuçta Ramazan Allah sabrını verir herhalde :)

Not : oruç tutmayabilirsin, inanmayabilirsin ama hakaret edemezsin :) hep birlikte ramazana giriyoruz cümleten iyi eğlenceler hayırlı ramazanlar millet :)

0|3
120

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• her ramazan geldiğinde çok heyecanlı olurum yine çok heyecanlıyım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• sagol bücür cadı senın düşünüp buraya soru atıp hayırlı ramazanlar demen bıle cok duşuncelı oldugunu gosterıyor ben tutacam elımden geldıgı kadar ınşallah

1|0
    0|0
  • Güzel bir şekilde geciririz inşallah , hayırlı olsun

1|0
    0|0
  • Ramazanın geldiğine çok seviniyorum ama insanlardanmıdır yoksa bendenmi bilemiyorum eski heyecan yok olmasını istiyorum ama içten gelen bişey çocukken çok farklıydı nerde eski Ramazanlar... :)

1|1
    0|0
  • KKucuk hissediyorum

1|0
    0|0
  • Allah razi olsun

1|0
    0|0
  • Teşekkürler :) Benim yarın TAEKWONDO eğitimim var tutmasam mı acaba diye düşünüyorum baya bir susuzluk çekicem çünkü :( Haftada 3 gün bide :(

1|0
    0|0
  • Sağol sana da hayırlı ramazanlar.

1|0
    0|0
  • Ramazanın atmosferi bambaşkadır yardımlaşmayı paylaşmayı unutmadan herkese hayırlı ramazanlar

1|0
    0|0
  • heycanlıyım :D

1|0
    0|0
  • Açlık mesele değil ama susuzluk korkutuyor beni ne yapacaz bilmiyorum😊

1|0
    0|0
  • Hayırlı ramazanlar :)

1|0
    0|0
  • Oruç tutmayacam pide çıkacak yine ona seviniyorum :)

0|0
    0|0
  • Hiç bişi

1|0
    0|0
  • Saolasin kardes

1|0
    0|0
  • eglence mi ramazan ciddi bir esastır.. O sizden razı olmazsa isterseniz alim olun yinede cennet e giremezsiniz..

0|0
    0|0
  • susamayacaksak, aç kalmayacaksak, oruç tutmanın ne anlamı var?
    daha doğrusu ona oruç mu denir.

0|0
    0|0
    • kötü anlamda demedim sadece izmirde oruç tutmakla kütahyada tutmak arasında fark var demek istedim.. şikayet ettiğimden değil sadece korktuğumdan dedim.. Bünyem biraz hassas bayılabiliyorum..

• bende sana bişey demedim zaten yanlış anlama beni.

• Hiç bir şey

0|0
    0|0
  • İdare eder

0|0
    0|0
  • Baş ağrisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...