Kızlar Bu Para Sevdası Nerden Geliyo?

Niye bu kadar paraya önem verirsiniz (erkeklerin bazılarıda veriyo ) parası için çıkar bazıları sırf kağıt parçası için... Madem öyle paradan evlenin
bu lafım bütün kızlara değil aralarında temiz insanlarda vardır..

0|1
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Valla benim sevgilim olucak zenginlik olmicak ben onunla evlenirim cunku ask birlikte zoruluklarin ustesinden gelmektir. Zorluk cekerek biseyi elde edemiceksek napiyim ben boyle askı

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Katılıyorum kaliteli bir araba aldığınızda bile bu farkı görebilirsiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Benim oyle bir dusuncem yok zati ihtiyacim da yok. Adam olmasi yeterli :)

1|2
    0|0
  • Hersey para degil önce imani gelir benim icin :)

0|1
    0|0
  • Bence de önemli değil ama Türkiye şartları ve anneler öyle empoze ediyo valla benimki öyle diyo açıkçası

0|1
    0|0
  • Parayı seven insan kötü mü oluyor bende seviyorum o kağıt parçası dediğin şeyle ne hayırlar yapılıyor ne ac insanlarin hayvanlarin karnı doyuyo ev bark sahibi olmayanlar ev bark sahibi oluyor insanlar birbirleriyle evleniyor düğün yapiyo çocuğu oluyo onun masraflarını gideriyo para önemlidir. Aile, sevgi ve ölüm dışında para herşeye çaredir kaç kişi parası olmadığı için doğru düzgün tedavi olamıyorda ne hastalıklarla bir care kalıyor biliyor musun ayrıca lüks yaşamayı isteyen insanlar ne zamandan beri kötü kalpli insanlar oluyor

0|0
    0|0
    • sen soruyu anla ondan sonra tekrar yaz tamam

• Parayı niye seviyorsun yazmışsın daha bunun neresinden tutup beresinden bakacam parayla evlenin filan yazmışsın parayi sevmeyen insanlarin temiz insanlar olduğunu söylemişsin sen manada yaziyorsun ilk önce dogru düzgün yaz ona gore cevap bekle Allahım ya isinize gelmeyince yok sen anlamadın bilmem ne

• Mantıkla ilgisi falan yok. Bu hayatta herşey parayla yürüyor. E kızın/kadının lüks yaşama ilgisi aşktan fazlaysa tabiki de zengin arar. Mesela bende zenginden yanayım. İdeallerim isteklerim var çünkü

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum az önce bir kızın yazdığını okuyarak sok oldum

0|1
    0|0
  • Kimseyle cikmadim para icin ciktiklariminda 1 lirasini bile yemedim

0|1
    0|0
  • Genelde çalışmakdıkları için :D

0|1
    0|0
  • Her kiz kendisine cok kiyafet alan birini ister

0|0
    0|0
  • Fakirlikten para sevgisi

0|2
    0|0
  • Fakirle evlenelimde midemiz yapışsın dimi :D

0|2
    0|0
  • Valla bebeğim aşk dedim soğan ekmek dedim aldatıldım eşim tarafından. Şimdi tek hedefim mantık ağıma zengin erkek düşüreceğim hayat bana bunu öğretti

0|2
    0|0
    • Doğruları itiraf ettiğin için tebrik ederim canım seni

• Bilmiyorum bu devirde safı kaldı mı sizden korkulur ama 😂😂

• @Dwightt bir kadın isterse herşeyi yapabilir. Ne derler bilirsin öldürmeyen acı güçlendirir

Erkekler Ne Diyor 4

• Sebep çok belli. Kızlara bu öğretilmiş. Mesela zengin koca bul denmis, sen okuma evini sil süpür denmiş. Onlar da birey olmayı öğrenemedikleri için sahipleri olacak adama sığınıyorlar. Para aşkının temeli bu

0|0
    0|0
  • kıyafet alış veri yeme içme her an bişeyler aldırma kısaca kulanma sonra çöpe atarlar

0|1
    0|0
  • Genlernde var 😂😂

0|1
    0|0
  • bakma şimdi bunların böyle dediğine, deminde başka yerde para diye ölüyorlardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...