Muhabbet kuşum da sorun var mı?

muhabbet kuşum 8 aydır bizde ama hala çok korkuyor ve hiç gelişmiyor. yem ve maruldan başka bisey yemiyor. alışmıyor da. her gün eve gittiğimde ilgileniyorum ama hala benden korkuyor.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eğitmek için aç bırakmak gerekiyor ama onada yürek dayanmaz ki aç bırakmak falan

1|0
    0|0
    • ac kalıyo dye üzülüyorum hiç yemden baska yemiyo

• bu muhabbet kuşları garip ya.
      Benim ki psikopatın tekiydi mesela. Bana saldırıyordu evdekileri saldırıyordu. :D
      Her yerimi kan yapıyordu ısırmaktan :D
      Kafesin önüne geliyordum , yaklaştırmamaya çalışıyordu beni tam bir manyaktı :D

• oyle huyu yok herkesten kaçıyo zatnen. alışmıyo

En İyi Kız Görüşü

• İlginç onunla iletişme geçmeye çalışsana böyle konuşurmak için falan... Bizim ki ilk aldığımızda baya dobraydı ama şu anda bize alıştı ve biz ona 5 tane kelime ezberlettik.

0|0
    0|0
    • Yaklasmiyo ki sadece kafesin icinde elime geliyo onun haricinde yaklasmiyo. Srekli konusuyrum. Kafes icinde elimden yem yediriyrum. Marul yediriyrum. Bu kadar

• Daha yaklasmiyo

• Sonradan sonraya alışır çünkü bu kadar ilgi görüyorsa ve hala az da olsa tepki vermiyorsa bu hayvan sorunludur... Siz yne devam edin ilginizieksik etmeyin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizimkide 5 ay oldu erkek ve kucuk daha bizim 5ayda yapamadigimizi youtubeden ac cafer muhabbet kusu simdi konusmaya ele gelmeye basladi otururken geliyo kendisi konuyo uzerimize videoyu acalim diye sende oyle dene belki bir faydasi olur

1|0
    0|0
  • evde küçük çocuk varsa büyük ihtimal ondan korkmuştur, yoksada illaki ona bu korkuyu yaşatan etmen olmuştur. küçük sonuçta daha. altını değişirken bile korkma ihtimali var

1|0
    0|0
    • küçük cocuk var ondan korkuyo odaya almıyorum o yüzden. dsarı çıkınca sürekli uçuyo yaklaşmıyo

• Minik kuş yazık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...