Agnostik veya ateist olan var mı varsa çevrenizde ne gibi sorunlarla karşı karşıya geliyorsunuz aileniz nasıl karşıladı?

Başlıkta belirttiğim gibi ne tür sorunlarla karşılaştınız. Benim dinim son birkaç aydır aşırı zayif agnostik olma yolundayim ve ramazan ayı geldi oruç tutacagim fakat kafamda sorular olduğu için icimden gelmiyor ama oruç tutmamakta icimden gelmiyor arafta kaldim. Sevgilime biliyor dininin zayifn olduğunu 2 yıllık bu ilişkin var ama onunla tartışmaya giremiyorum bana ergenleri böyle kandırıyorlar tarzında konuşuyor sinirleniyorum

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sana en dogru olanin islam oldugunu soyleyecegim ama bunu sana anlatmadan bos bir laf olarak kalacak... bir namaz kil ve secdeye kapan orada huzur bulacagini dusunuyorum... ufacik bir tohumdan koca bir cinar cikaran mutlaka sanada bir huzur verecektir..

0|0
    0|0
    • Yaw he hehe klasik musluman sozleri. Zamaninda namazda kildik kardes huzur falan hikaye. Kendinizi namaz kilinca huzura ereceginize inandirdiginiz icin sizin huzur bulmaniz normal namazdan. Gercekte ise olmayan bir varliga bos yere vaktinizi harciyorsunuz.

• ya bir gidin ya namazınızın kökenini araştırın bir muhammed putperest ibadetini kopyala yapıştır yapmış oruç gibi mal mal inip inip kalkıyonuz kendini huzurlu olmaya şartlarsan olursun tabikide namaz kılınca plasebo etkisi çünkü

• @unalozz__28 ne diyosun sen vitaminsiz.. nasil konusyon daha bisey bildigin uygladigin yok

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Çaktırmadan devam et, insanlar kendi keyifleri için yaşar, buna aile ve yakınların dâhil , kim olursan ol o sosyo-kültürel keyfi bozma hakkın yok olamaz da, ateist arkadaşıma pamuk tikildiginda öğrendiğim önemli bir hayat dersidir bu...

0|0
    0|0
  • şu an benim yaşadığım sıkıntı maalesef insanlar yeterince saygı göstermiyo. bu yüzden ailem dışımdaki bir çok insanla iletişimimi kestim ve kafam rahat sana tavsiyem ailen dışında hiç kimse bilmesin onun dışındakileri de seni olduğun gibi kabul eden insanlarla iletişim kur. canını sıkmaya değmez ailen dışındakiler.

0|0
    0|0
  • Ben pananteistim dinlere inanmiyorum bir sorun yasamadim su ana kadar. Ailem bilmiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir sorunla karşı karşıya gelmiyorum açıkçası. Herkes birbirinin düşüncesine saygı duymak zorunda. Fikirlerim sorulmadığı sürece söylemiyorum, tartışmaya girmek isteyenlerle de tartışmaktan çekinmiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...