Böyle birisi ile çıkmaya utanmalı mıyım yoksa gurur mu duymalıyım kendimle?

Arkadaşlar sevgilim şırnak cizreli. önceden pkk destekçisiydi. ailesi hakkında bilgim yok. ben ilk başta aşağıladım onu vb. daha sonra biraz tanıştık ve çıkmaya başladık. Vatan konusunda çok baskı yaptım ve bilgiler verdim. normalda faşist birisiyim. ancak 2 haftada terörü destekleyen bir insanı yola getirip adam ettim diyebilirim. dün konuştuk. parasızdı , yiyeceğimiz içecek alacak paramız yok dedi. her konuda para sıkıntısı çektiğini söyledi. bende sakın para kazanmak için terör yollarına başvurma dedim. o da düşündüğüm şeyi yapacağım dedi. düşündüğün şey nedir diye sorduğumda bana gelecek sene sınava gireceğim. askere gittiğimde bir daha gelmem uzman çavuş olacağım dedi. ailesi necidir bilmiyorum ama kendim ile bu konuda gururlandım. ancak parasız , mezhepler uyuşmuyor , türkçe konuşma şekli pek akıcı değil , zaten her konuda para sıkıntısı çekiyor. onun yanında durunca biraz utanç çekiyorum. Böyle birisi ile çıkmaya utanmalı mıyım yoksa gurur mu duymalıyım kendimle? siz ne düşünüyorsunuz?
Seviyeli yorumlar yaparsanız sevinirim...

1|1

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...