Tanımadığınız insanların bir anda hayatınızın bir parçası olması nasıl bir duygu?

Tanımadığınız insanların bir anda hayatınızın bir parçası olması nasıl bir duygu?

0|0
10|21

En İyi Erkek Görüşü

• Manevi kız kardeşim var. Hayatıma çalıştığım yerde stajer olarak girdi. Herseyi ona ben öğrettim ve zamanla kardeş olduk. Şuanda öz kardeşler gibiyiz ve ona çok değer veriyorum. Yani harika bir duygu. Ayrıca benden küçük bir kız kardeşim olması ve ona karşı duyduğum abilik hislerim ise gerçekten çok güzel bir duygu. İnsanın kardeşi olması güzel.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Saçma derdim ama oluyormuş. Kilometrelerce uzaktan bana 1 metre yakın olan insanların hissetiremediklerini yaşatıp hissetiriyor. Güzel bir duygu. Bizzat yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Kendinize Sormalısınız? :)

0|0
    0|0
  • Güzel bir duygu yeni bir insan, yeni bir arkadaş, yeni bir kişilik vs. Yenilikler iyidir her zaman. ☺

0|0
    0|0
  • Tuhaf bir duygu.

0|0
    0|0
  • İyi bir duygu

0|0
    0|0
  • Gusel bir duygu

0|0
    0|0
  • Etkileyici

0|0
    0|0
  • Kisiye ve duruma bagli olarak degisir tabi ama hic beklemedigin bir anda hayatimin merkezine oturacak bir hatun iyi hissettirirdi

0|0
    0|0
  • Tanımadan olmass :DDD

0|0
    0|0
  • Çok değişik bir duygu . s
    Anlatılmaz.

0|0
    0|0
  • Sevdigim yönleri varsa güzel kafa dengi olması çok önemli bakdım işler sarpa sarıyor uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Güzel bir duygu

0|0
    0|0
  • Olabiliyor bazen biranda...

0|0
    0|0
  • Berbat yeni insanlarla tanışmaktan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0
  • Çok güzel bir duygu

0|0
    0|0
  • Bazen tuhaf bazen güzel bazense hiç

0|0
    0|0
  • Bir anda nasıl oluyomuş o öyle 😅

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Herkes beni mutlu edebilir, bazilari hayatima girerek, bazilari ise cikarak... velhasil kelam yeni insanlarla tanismak ilk etapta daima bir artidir😊

0|0
    0|0
  • degdigine inaniyorsan guzel bir duygu

0|0
    0|0
  • Çok güzel

0|0
    0|0
  • Bunlar hep boşluktan

0|0
    0|0
  • Değişik

0|0
    0|0
  • Değişik

0|0
    0|0
  • eger degiyosa ve bu durum karşılıklıysa harika mukkemmel ama bunların tam tersiyse eger tam bir cehennem net

0|0
    0|0
  • Güzel bir duygu

0|0
    0|0
  • Garip

0|0
    0|0
Yükleniyor...