Siyasetçi olmak için gerek olan özellikler nelerdir? bu insanın hayatı nasıldır? nasıl bu işe nasıl atanmıştır?

arkadaşlar farz edin ki birisi siyasetçi olmak istiyor , bu bölüm milletvekili olabilir , MİT'de çalışan olabilir , başbakan yardımcısı olabilir , asker olabilir vb. yani bu tür bölümlerde çalışmak isteyen birisi nasıl bu işe atanır? ne gibi eğitimler alır? hangi yaştan beridir eğitim alır? olması gereken özellikler nelerdir? hangi konuda başarılı ve usta olması gerekmektedir? bu insanın hayatı nasıl olur? fikirleriniz neler? ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
yalaka olman gerek vb. cevaplar verenler hiç yazmasınlar. düzgün cevaplar bekliyorum , sorum ciddi arkadaşlar.
ayrıntılı bir açıklama bekliyorum.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yani siyasi bir ozelligin yoksa yalaka olacaksin... mecliste 500 millet vekili var 10 tane siyasetci cikmaz, bu yalaka lafi cok ciddii bir sey...
    Alanda uzmanlasman olabilir, maliye aile bakanligi vs. Buralarda uzmanlasmayla gecebilursin
    Siyaset bilimi okuyabilirsin
    Hukukcu coktur ama adaletten anlamaz hic birisi mecliste

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Paran olsun yeter

1|0
    0|0
    • parayıda işe başlayınca alırız.. :)

• Siyaset oku

1|0
    0|0
    • ayrıntılı bir açıklama bekliyordum. :) yine de teşekkürler.

• Zaten siyaset okusan devami gelir :) herseyi bilirsin

• Herşeyden evvel ADALET adalet terazisine göre hareket edeceksin yalan iftira ve asılsız olana bulaşmayacaksın ki memleket düzelsin sense sevilen bir siyasetçi olasın😉

1|0
    0|0
    • genel özellikler değil de daha ayrıntılı bir açıklama bekliyordum. :) yine de görüşünüz için teşekkürler.

• Bu olursa gerisi gelir emin ol suda bir gerçek ki sevilip sayılmadıktan sonra kimse seni adam yerine koymadıktan seni dinlemeyip desteklemedikten sonra sen siyasetçi olsan ne olmasan ne kim sallar seni 😉

• Şu devirde iyi yalakalik yapacaksin olmak istiyorsan

1|0
    0|0
    • evet , tayyipin yalakası olacağım , ne olmuş? :D şurda düzgün bir soru sordum ve senin verdiğin cevaba bak...

• Olabilirsin. buna engel olacak birsey soylemedim herkesin kendi tercihidir saygı duyarım

• Üniversitesinde eğitim alman daha sağlıklı olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle iyi yalan söylemen gerekir
    ikiyüzlü ol ve kimseye acıma

2|0
    0|0
Yükleniyor...