Ks'deki ateist gençlerin yanlarında taşıdığı yüreği nerde bulabilirim?

Arkadaşlar malumunuz bu kesim insanlar, burada din üzerinden çok rahat bir şekilde dalga geçebiliyor. Hatta bizim sinirlenmemiz onları keyiflendiriyor. Sosyal medya nın bunlara verdiği gerek delikanlılık gerek cüneyt arkın yüreklerini reel yaşamda bir türlü göremiyoruz. Hayır bu yüreği hangi amıcamız satıyor dostlar? 2kg da bana getirin.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Satanistim. Bu konu ile ilgili tekli diyalog ve kavgalardan hiç kaçınmadım. Ama yediremeyip insanların k*rt gibi toplaşıp zarar verme eyleminden kaçınmamak bir müslüman zekası gerektirir :D

0|0
    0|0
    • Hangi dine veya şeye inandığın beni hatta çoğu müslümanı alakadar etmez. Fakat örneğin satanistken dönüp müslümanlığa dalga geçercesine dil uzatırsan. Dediğin Müslüman zekası bence gayet hoş bir davranış olmuş olur.

• baştaki cümleni kuran birisiyle hiç bir zaman sorun yaşamadık zaten :D

• Hepimiz farklıyız olay bundan ibaret

Kızlar Ne Diyor 3

• Kim neye isterse ona inansin isterlerse karpuza tapsinlar bana ne.

0|2
    0|0
    • Herkes itediği şeye inanmakta özgürdür. Fakat istediği şeyle dalga geçme konusunda özgür değildir amacım onu belirtmek bayan benene

• dini inancı yeterince güçlü olmayan mı? 😄 Adamların "din" kavramı olan şeylerin tümüne inancı yok ne zayıf gücünden bahsediyorsun. Ayrıca sorduğum soru evet veya hayır şeklinde cevaplanabilirdi ki, sende bende bu soruya ne cevap vereceğini biliyoruz. O yüzden değer verdiğin şeyleri kimsenin ağzında hele ki birkaç züppenin ağzında sakız etmem yani sen geçiceksin o işleri bayan 32

• Dini inanci yeterince guclu olmayanlari dinden sogutuyorsun diyorum dini inanci olmayanlari demiyorum lakim sen de bunu ayirabilecek kapasite bile yok. Yazik.

• Hinduların ineği kutsal saymasıyla dalga geçen insanlardan böyle kelimelerin çıkması komik

0|2
    0|0
    • Hiçbir yaratıcının olmamasına herşeyin kendiliğinden olduğuna hayal perestler için bence hiç komik olmamalı.

• Size hayal gibi geliyor zira bilimden anlamıyorsunuz. Bunlar hep eğitimsizlik.

• @Yelenaselin verdiğin bu cevapla benim görüş bildirmeme gerek kalmadı, en güzel yorumu yapmışsın. Ve gördüğün gibi verilen cevap yine komik.

• Genelleme yapma !!

0|1
    0|0
    • Kendini katma !! Bu daha basit

• Aşağıladığım kesim belli ufaklık. Anlayan anlıyor bunu aşağıda örnek olarak görebilirsin. Savunduğum inandığım tek yaratıcı Allah'ın dini.
      Nasıl konuşmam gerektiğini de senin gibi kendini bir bok sanan popüler kültürün ger1zekalı ergen bebelerinden öğrenicek değilim.

• Biliyo musun inandığın şeyde ahlak ve saygı insana aşılanıyor. İslam dini güzeli anlatmaya çalışırken inandığını söylediğin ama ona dair tek bir iz taşımadığın aşikar.
      Acaba merak ediyorum müslümanım diye geçinen sen bunlardan haberdar mısın? Ateist olmama rağmen senden daha iyi biliyorum islamı. yazık sizlere. senin gibi beyinsiz bir yaratıkla daha fazla konuşmak istemiyorum. hadi canım.

Erkekler Ne Diyor 3

• Türkiye yavaş yavaş İsveç'e dönüyor kardeşim ondan ateistler dalga geçiyor ateist nüfus artıyor :)

0|0
    0|0
  • Şuna doğru olduğunu düşündüğü şeyi savunmak diyelim. Asarım keserim diyen mi oldu sana? Sen karşı tarafın düşüncelerini hazım edemeyip sinirleniyorsan bu karşı tarafın değil senin sorunun dostum.

1|1
    0|0
    • Savunmak başka dalga geçer gibi savunmak başka birşeydir. Siz rasyonalizmciler bunu biliyor fakat uygulamıyorsunuz. İşinize gelmiyor.

• Din amacına ulaşmış gördüğüm kadarıyla din için adam öldürmenin peşinde olduğunu dile getirmişsin yorumda. Neden tanrın dinini koruması için sana ihtiyacı mı var? Toplumları yönetmek ve beyinlerini yıkamak için harika bir yol

0|1
    0|0
    • Evet benim kitabım Kuran "Müslümanlık" için adam öldürmeyi hem emrediyor hemde sevap kılıyor, var mı itirazın?

• Bak hele 😂 Heh şu yürekten 2kg paketle ver bakim

• Hadi işine bak senin kafanın alacağı işler değil bunlar git cehennem korkusundan namaz falan kıl veya huri hayaliyle dua et allahcığına :D

Yükleniyor...