Komsumun oglu parami caldi nasil konusmaliyim?

gece cok sevdigim bir ablamda kalmistim cuzdanimda belli miktar para vardi holde asiliydi cantam sabah kalktigimda cantamin acik oldugunu farkettim cuzdani actigimda paranin eksik oldugunu gordum uyaninca gittim konustum inkar etti ben odadan hic cikmadim yapmam oyle seyler dedi ki daha once de bize geldiginde annemin cuzdanindan almisti para o zaman bisey dememistik annemle ama simdi konusmam gerektigini dusundum ki yapmasin bir daha aliskanlik olmasin die 15 yasinda

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yapmıştır ben bile yaptım bak statüm çok saglam Şu an yasadıgım hayat vs... annemın arkadasındaydık hıc param yoktu ınternet kafeye gıtmem lazımdı. onlar mutfakta sohbet edıyorlardı bira falan. daldım yatak odasına cekmeceyı bı actım bır alay bozuk para bir sürü aldım ama farketmiş karı. nasıl ediyorsa. he bide aynı karının evınde p*rno ızledım. kocası yakalamıs bır ton kavga etmısler 3-4 gun sonra falan bana sordu annem cok cıddı sekılde evet ben ızledım dedım :DD:D:D

0|0
    0|0
    • adamın pskolojısını dusunemıyorum :D gecmısten p*rnoları goruyor. Kocasını aldatan kadın adult sexxxxx :DASDASDASDASD

• Bende parayi ailemden aliyorum kendim kazanmiyorum zaten evet aldim deseydi ben zaten parayi ondan almazdim

• neyse yapıştır gitsin hazetmiyorsan. sen bilirsin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• kleptoman

0|0
    0|0
  • Ailesine söyle.

0|0
    0|0
    • Once uyarmak istedim kendisini farketmiyoruz sanmasin die bir daha yaparsa konusucam

Yükleniyor...