Muhabbet kusumu nasil saklayabilirim?

haftaya devremulkumuze gidicez ama evcil hayvan getirmek yasak. muhabbet kusum var 4 yil oldu hic ayrilmadik, birakabilecegim kimse yok birakmakta istemiyorum. idodan inip binaya girene kadar muhabbet kusunu saklayabilecegim bir seyler onerir misiniz? kafesin sekli yuvarlak bicimde...

Güncellemeler:
eskiden pazara gideren kullanilan alisveris torbalri vardi tekerlekli. ona sigar mi acaba ona koysam agzi acik kalsa zaten 5-10dk mesafe en fazla o sekilde olabilir mi

0|1
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• akıllı yemlık al tıka basa doldur. ve dıger yemlıklerıde doldur 4 adet oluyor genelde ya da 2... akıllı yemlıgın altındakı cop kutusunu cıkar. yedıklerı halıya falan dokunsun dolup tasmasın. Suyu sonuna kadar doldur. ve suluk gıbı bısey bul onuda ıcıne koy ve telle sıkıca bagla.. Emin ol 10 gun gelmesen bırsey olmayacaktır aklın bıle kalmasın.

0|0
    0|0
    • benim sorun ettgim sey tek basina kalip bunalima girmesi, yaklasik 2 ay once annem baska bir odaya koymustu yalniz kaldi orda 1 gun. 2-3 hafta kendine gelmedi surekli tuylerini yoldu, hic benimle ilglenmedi. ben 2 hafta olmazsam ne olur dusunemiyorum

• @crazyymann34 abartma kardeşim. benım kuş 10 gundur baska odada bazen suyunu 1 hafta deıstırmıyorum her kustan saglam.

• he sen ılgılısın benm hatun gıbı anladım.. aynen oyle oluyor ozaman..

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayvanin başına birşeyler gelir çok uzulursun kedi yer o olur bu olur. Bence evde Burak yemini suyunu herseyini koy

0|0
    0|0
  • Kural varsa uy

0|0
    0|0
  • Saklamak dir bisey olmaz ona bakacak birini bulman lazim ben oglusumu annemler disinda kimseye birakmam bile

0|0
    0|0
  • Kıyamam yaaa sana yakın olsam ver bana ben beslerim istediğin zaman gelip görebilirsin dicektim :D :D

0|0
    0|0
  • bir karton kutuya koy ama delik aç

0|0
    0|0
  • serbest bırak kanat çırpsın biraz

0|0
    0|0
  • Getir bana bakarım ben gelene kadar

0|0
    0|0
  • göğüsler ne güne duruyor

0|0
    0|0
  • bırakma yazık

0|0
    0|0
  • Muhabbet kuşları kedi köpek gibi sitede vb yerde kısıtlanacak hayvanlar sınıfında değildir.
    Elinde kafesle rahatlıkla girebilirsin.
    Hiç bir sitede muhabbet kuşunu yasaklamak gibi bir yaptırım olamaz

1|0
    0|0
    • cok haklisin bende oyle dusunuyorum. kedi kopek gibi serbest hayvan degil sonucta kafesinde duruyor. hem elimde kafesle gitsem ne yapabilirlerki geri gonderecek degiller sonucta

• Geri çeviremezler muhabbet kuşu serbest bırakılması zorunlu olan hayvanlar sınıfında değildir.
      Sürekli bakıma ihtiyacı vardır ve yalnız bırakılamaz.
      Hayvan haklarına muhalafet işlem yapamazsınız dediğin anda geri adım atarlar

• cok tesekkur ederim cevabiniz icin, icimi rahatlattiniz.. cok sagolun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...