Türkiyedeki çalışanlar neden selamımı almıyo?

Kasiyerinden tut telefon servisinde çalışanına kadar hepsi bana çok suratsız davrandı. Selam verdim hiç suratıma bakılmadı soru sordum sıkılarak cvp verildi. İşin lan o senin dingil. Niye böylesiniz ey türkiyede yaşayan insancıklar :))

1|0
11|35

En İyi Erkek Görüşü

• Anlattığınız konuda sizi kesinlikle haklı buluyorum. Yaptığı işten ekmeğini kazanan insan size ve tüm muhataplarına saygılı ve sevecen davranmak zorundadır.
    O bunu önemsemiyorsa sizinde onu ya da yönetici konumunda birisini uyarma hakkınızdır.
    Ancak; Türkiye'de hizmet kalitesi diğer dünya ülkelerinden çok daha iyidir. O dangalağa bakarak Türkiye'yi değerlendirmeniz doğru bir ölçü değildir.
    Türk insanı sıcak kanlı ve samimidir genellikle.
    O salak kız sizin fiziki görünümünüzü kıskanmış olabilir..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Soruna katlyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Hayattan bezmişler

0|0
    0|0
  • Çünkü insanlar mutsuz 😊
    Bahsettiğin kişiler asgari ücretle geçinmeye çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • Aleykum selam 😉
    Suratsizlarimiz oldugu dogrudur onlar genelde kisisel sorunlarini ise yansitan tipler, geneli iyidir ve guler yuzludur.

0|0
    0|0
  • selam almayana bir daha veriyorum almasa bir daha veriyorum en son selam verdik demi deyip kızıyorum 😄

0|0
    0|0
    • Bende iki defa selam verdim bide kolay gelsin dedim sonradan ama kızda tık yok. Kendi kendime konuştum :D

• Valla ben direk diyorum sanırım selam verdim slmI alacak müslüman yok mu
      Sonra alacağım şeyden vazgeçer çıkarım

• Saygı duyulacak bir insan değilsin demek ki

0|0
    0|0
    • Müşteri selam veriyosa geri selam vermesi gerek. Beni tanımıyo sonuçta

• Ben doğduğumdan beri bu ülkedeyim. Bahsettiğin insanlarla karşılaştım elbet. Ama çok azınlıktalar. Kalkıp Türkiye'de ki insanlar böyledir diye saygısızlık etmedim. İki kişiyle karşılaşarak yaptıklarını tüm ülkeye mal etmen sen saygı duyulmayacak bir insan yapıyor zaten.

• Birçok kişiden duydum çoğu!! Suratsız

• Off karstan gelmis istanbula
    Sanki dubai den geldi
    Neyin kafasi bu?

0|0
    0|0
  • Sen ver ben alayım

0|0
    0|0
  • sen nereden geldin türkiyeye

0|0
    0|0
  • Canım türkiye alakası yok bunun , dünyanın her yerinde hödük çok var. Zaten insan bir kere almadıklarında bir daha vermiyor.

0|0
    0|0
    • Benim bulunduğum yerde bu böyle değil ama. Türkiye insanı sıcakkanlı olmasına rağmen neden bu böyle anlamadım

• Ben yurt dısında da gördüm , yurt içinde de gördüm. Sen belki denk gelmemişsindir.

• sen bana selam ver pişman olmazsın şekercik

0|0
    0|0
  • Bunalmışlar artık demek ki. Kim bilir günde kaç tane müşteri geliyor her birine selam verseler halleri nice olur. :D

0|0
    0|0
  • selam ı nasıl verdin peki

0|0
    0|0
  • O zaman şöyle insanları izle mutlu olan var mı diye

0|0
    0|0
  • Her yerde böyle değil. Aynı durumla ben trabzonda karşılaşmıştım çok uyuz olmuştum.

0|0
    0|0
  • Ben yerli turislerle gayet iyi ilgilenirim her sene uğramadan gitmezler sağolsunlar😏

0|0
    0|0
  • Sen nerde yaşıyosun insankızı 😂

0|0
    0|0
  • Milletçe cok gergin bir donemden geciyoruz bu normal

0|0
    0|0
  • Hayırlısı
    ...

0|0
    0|0
  • Neden acana

0|0
    0|0
  • Maalesef ülkemizde insanlar severek işini yapmıyor. Bu da ryh hallerine olumsuz yansıyor

0|0
    0|0
  • Toplum gergin... Medeni sayılmayız:) sen nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • @LoLiTaLoLa selam (bakalım alıcakmısın selamı )

0|0
    0|0
  • sende bir daha selamını almayan insana selam verme

0|0
    0|0
  • çünkü nerde odun kalın kafalı işe yaramaz varsa zorunlu olarak o tür yerlerde calısıyor

0|0
    0|0
  • Sende gider yok demekki

0|0
    0|0
    • Ne alakası var kasiyer kadındı bunun saygıyla ilgisi var daha çok.

• Şu an saçmalıyosun. Ben önümde eğilmelerini istemiyorumki zaten, selam verildimi selam alınır! ama sen türkiyede yaşamana rağmen bu kadar kolay şeyi unuttuysan demekki onlarda senin kafadan hadi eyvallah.

• İsminin anlamını merak ettim

• evet o sorunu bende yasadım çok sert esnaf , sonrda biz neden batyoz

0|0
    0|0
  • Aynen ya millet doymuş ağa sanki belese çalışıyormuş hissi veriyorlar

0|0
    0|0
  • seni iyi anlıyorum aynı sorunu bende yaşıyorum

0|0
    0|0
  • Insanlari sevmiyoruz galiba sen uzaydami yasiyosun ki yurkiyedekiler diyosun

0|0
    0|0

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence bunu tüm TR ye mal etmemek lazım her yerin iyisi de olur kötü esnafı da.
    Bir de avrupa falan yaşıyorsan bence TR insanının misafirperverliği sıcaklığı ortalama olarak açık ara öndedir nerdeyse tüm avrupa ortalama olarak ırkçı çünkü ve Türk insanından hoşlanmıyorlar..

1|0
    0|0
    • Bende buna şaşırıyorum ya. Bizim insanımız burdakilerden çok daha sıcakkanlıyken neden böyle davrandıklarını anlamadım.

• Gerçekten suratsızlar, yurt dışında kasiyerler herkese selam verir ve ilgili davranır böylede olmalı bence

1|0
    0|0
  • terbiyesiz onlar.

0|0
    0|0
  • Herkes kendini birbirinden ustun goruyor cunku

1|0
    0|0
  • sanki miami de yaşıyon sende

0|1
    0|0
  • Allah'in selamını bile almayan aciz bir milletiz

1|0
    0|0
  • Tamam güler yüzlü olmaları gerekiyo ama günde bilmem kaç kişiyle uğraşıyolar sorun çıkaranı oluyo bağıranı oluyo kendi derdi vardır bunu çokda sorun etmene gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Kasiyerler sadece ilk günlerde güler yuzlu sonrasinda hepsi somurtuyor 😀 ben yine de tesekkur felan ederim cevap vermese de

0|0
    0|0
    • Bende parayı verirken buyrun falan dedim teşekkür ettim kolay ggelsin dedim kadın ısrarla bana suratsız davrandı :D

• Ben alistim artik hep ayni yerden alisveris yaptigim icin ısrarla tesekkür ediyorum belki utanir diye 😂

• huyumuz kurusun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...