Israrcı biri misiniz veya çok sevdiğiniz birinin peşinden koşar mısınız?

Ne için ısrar edersiniz, birinin peşinden koşmanız için ne kadar sevmeniz gerekli?

0|2
21|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan sevdiği insanı peşinden koşturmamalı. Ben çok hoşlandıysam bir kızdan karakter vs olarak markaja alırım eğer oda bana karşı ilgiliyse peşinden koşarım eğer bir süre sonra bunu bilinçli yaptığını düşünürsem onu peşimden koştururum öyle köpek gibi erkek olmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç ısrarcı değilim ve kimsenin peşinden koşmam. Herkes verdiği kararların sonuçlarını yaşar bu hayatta, iyi veya kötü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bir halta yarasa iyiydi ama gidişini pekiştirdi ısrarcı ve yalvarışlarla dolu davranışlarım.

1|0
    0|0
  • Cok israrci deilim sadece icimde bir umut varsa o umutun peşinden giderim bir sure

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum bu huyumu ama evet ısrarcıyım. Çok sevip değer veriyorsam biraz kıymet bilsin isterim

1|0
    0|0
  • Gerçekten bağlıyssm koşarım ne yazıkki öyle biri yok artık kimseyi sevmiyor aşık olmuyorum köreldi

1|0
    0|0
  • Israr etmem kimseye bir şanstan fazlasını vermem

1|0
    0|0
  • Geçici olarak değil kalıcı olarak istrm

1|0
    0|0
  • bir kere koşarım

1|0
    0|0
  • Olmasi gereken yerlerde ısrarlıyım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• çok ısrarcı değilim.

1|0
    0|0
  • Sonradan keşke dememek için peşinden koşarım ancak yapışmam sadece sevdiğimi söylerim ilgi gösteriririm, belli ederim yani.. oda bir yere kadar karşılığını alamazsam bitiririm.

1|0
    0|0
  • Hayır değilim

1|0
    0|0
  • Kaderci

1|0
    0|0
  • Israrı hiç sevmem hattâ 1 kere çıktıysa ağzımdan 2. yi anmam bile

1|0
    0|0
  • Israrci değilim

1|0
    0|0
  • Israrcı değilim.

1|0
    0|0
  • ısrarcıyım benım olana kadar peşinden koşarım, burnundan getiririm. benım olacak lna:A:SDA:D

1|0
    0|0
  • karşımdaki beni sevmiyorsa hiç bişey yapmam

1|0
    0|0
  • Kimi sevdiysem koştum bir sevdiğimle yapamadım arayı kankaları bile benle konuştu buluştu o gitti demekki sorun onda ama onun haberi yok

1|0
    0|0
  • Koşarım ama her seferinde anladım ki koşmamak gerekiyormuş...

1|0
    0|0
  • Yok karsi taraf istemiyorsa kosmam

1|0
    0|0
  • beni sevmeyen birinin peşinden asla koşmam. Ama arkadaşlarım arasında falan ısrarcıyım

1|0
    0|0
  • Çok sevmişsem köpeği bile olurum

1|0
    0|0
  • Koşarım çokkkkkkk alırım

1|0
    0|0
  • İsrar etmem

1|0
    0|0
  • Hayır.