Boşanma davası açtığım eşim mahkemeye gelirken kaza yapıp vefat etti sorum şekilde?

Olayın şokunu atlatabilmem baya zor oldu. Sonuçta ayrılıyor olsakta böyle bir sonla bitmesini asla istemezdim. Çok üzgünüm gerçekten. Sorum şu şekilde. ben kalkıp cenazeye geldim farklı illerdeydik bu arada yani uzun süredir ailemleydim. Eşim tarafı beni bırakmak istemiyor torunlarından uzaklaşmak ayrı durmak istemiyor. Kendi oldukları yerde ev tutalım sana bize yakın ol yeter diyorlar. Gideceğin yerde bir düzenin bile yok biz çocuğu düşünüyoruz diyorlar. Bende çocuğumu alıp kendi memleketime gitmek istiyorum. İstedikleri şey saçma değilmi sizcede? Cenazeleri var diye 3 gündür onların olduğu şehirdeyim. Çocuğun da psikolojisi bozulmuş durumda bisüre benden ayrı olduğu için uzaklaşmış bana yakın değil. O yüzden pat diye babannesinden ayırmak açıkçası banada doğru gelmedi. Ama kalamam burdan çocuğumuda alıp gitmek istiyorum zamanla tüm yaralar sarılır diye umuyorum. Şu durumda nasıl davranmalıyım bilmiyorum :(( alıp gitmeye kalksam çocuğu kesin olay çıkacak lar bana vermek istemeyecekler. Ve çocuğun daha fazla yara almasını istemiyorum bana bir çözüm sunun lütfen..

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikbe başın saolsun.. Diğer konularda ne düşünürsün bilmiyorum ama halen nikahlı eşin oldugu için ve kazada hayatını kaybetttiği için eşin 200 250.000 TLye kadar sigortadan para alacaksınız. O parayı al o para senin hakkın. Senin ve geleceğin adına çok önemli

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cocugunu al ve git sonucta o senin cocugun anne her seyden daha onemli seninle olmazsa asil pakolojisi bozulur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Başınız sağolsun öncelikle ve olgun insanlarsınız, ona göre kaynananla kayımbabanla konuş ve böyle birşeyin mümkün olmayacağını uygun bir dille anlat.. Sonuçta onlarda evlatlarını kaybetti ve evlatlarının emanetine sahip çıkmak istiyorlar, ona göre davran onlara... Allah sabır versin..

0|0
    0|0
  • Öncelikle basın sağ olsun , 3 günde acil bir karar verme , eşinden boşanmak isteye bilirsin ailesinin bakış acısı nasıl bilmiyorum sana karşı ama ilerde sana şöyle diyebilirler sen boşanma davası actin o yüzden oğlumuz senin yüzünden öldü gibisi konuşup daha fazla üzülebilirsin

0|0
    0|0
  • Cenazeye gelirken çocuğu getirmeyecektin
    Şimdilik ses etme sizinkilerden birine söyle arabayla gelsin sessizce çocuğunla beraber bin ve ailenin yanına dön

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun ne diyeyim

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun, kesinlikle mutlu olacağın şeyi yap.. Gidip düzenini kurman çok zor olacak ancak kalıpta pişman olmamalısın..

0|0
    0|0
  • Sen ne istiyosan onu yap ve onlara de ki çocuğu düşünen onun geleceğine yardım eder sen nasıl rahat ediyosan öyle yap

0|0
    0|0
  • Sonuçta eşinizden ayrılmadan eşinizi kaybetmişsiniz. Yani Binevi kocanız ölmüş, dul kalmışsınız demektir. Eğer aile büyüklerinden memnun isen orda kalmanı isterim. Bir anlık sinirle hayatını mahvetme.

0|0
    0|0
  • Vay be. Bence kaç uzak diyarlara.

0|0
    0|0
  • " Cenazeleri var diye 3 gündür onların olduğu şehirdeyim" bu ne vicdansızlık bu ne yahudilik böyle. Yamyam bile senden daha duygulu merhametlidir.

0|1
    0|0
  • Oh olmuş

0|0
    0|0
  • Orada kalmalisin bir süre herkes kendini toparlasın önce... daha sonra mantıkli bir karar verirsin ama önceligin kalmak olsun... bu arada cok üzücü olay basiniz sagolsun

0|0
    0|0
  • Evet bir süre orada kal bu çocuk için çok önemli

0|0
    0|0
  • Hmm. bu tarz olaylarla sık sık karsilasiyorum avukatim. maddi durumunuz nasil

0|0
    0|0
  • hepimiz gidiciyiz

0|0
    0|0
  • BAKALIM MEVLA NEYLER NEYLERSE GÜZEL EYLER DİYE Bİ SÖZ VARDIR ALLAHIN IN TAKDİRİ ÖNÜNE GEÇEMEZSİN

0|0
    0|0
  • nasıl beddua ettiysen

0|0
    0|0
  • Eee en başta evlenmeyecektin kızım

0|0
    0|0
  • Vekayeti sana geçti boşuna cabalarlar

0|0
    0|0
  • Al git çocukları kavga etmeden

0|0
    0|0
  • Hayatına kaynanangillerin memleketinde yaşaman bence normal çocuk onlarada emanet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Allah rahmet etsin Ailen nasil karşılıyor bu durumu? Senin icin hangi turlu daha iyi? On lar da evlatlarindan ayrılmış biraz daha sabirli ol t oparlandiklarinda konusursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...