Boşanma davası açtığım eşim mahkemeye gelirken kaza yapıp vefat etti sorum şekilde?

Olayın şokunu atlatabilmem baya zor oldu. Sonuçta ayrılıyor olsakta böyle bir sonla bitmesini asla istemezdim. Çok üzgünüm gerçekten. Sorum şu şekilde. ben kalkıp cenazeye geldim farklı illerdeydik bu arada yani uzun süredir ailemleydim. Eşim tarafı beni bırakmak istemiyor torunlarından uzaklaşmak ayrı durmak istemiyor. Kendi oldukları yerde ev tutalım sana bize yakın ol yeter diyorlar. Gideceğin yerde bir düzenin bile yok biz çocuğu düşünüyoruz diyorlar. Bende çocuğumu alıp kendi memleketime gitmek istiyorum. İstedikleri şey saçma değilmi sizcede? Cenazeleri var diye 3 gündür onların olduğu şehirdeyim. Çocuğun da psikolojisi bozulmuş durumda bisüre benden ayrı olduğu için uzaklaşmış bana yakın değil. O yüzden pat diye babannesinden ayırmak açıkçası banada doğru gelmedi. Ama kalamam burdan çocuğumuda alıp gitmek istiyorum zamanla tüm yaralar sarılır diye umuyorum. Şu durumda nasıl davranmalıyım bilmiyorum :(( alıp gitmeye kalksam çocuğu kesin olay çıkacak lar bana vermek istemeyecekler. Ve çocuğun daha fazla yara almasını istemiyorum bana bir çözüm sunun lütfen..

0|0
221

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...