Hem ilişkiye girememe hastalıgı hemde kıskanç sevgili okuyun size de ders olsun?

sevgılımle ılıskımız 2 yıllık kıskanclıkları yuzunden Şu an onunla ve annesıyle kalıcak duruma geldım. Benmle kalıyodu ve aramı herkesle bozdu ben cok sevdigimden hep onun tarafını tuttum hiç kimseyle yapmadım kimseyle ama o beni hep kıskandı. İşlerimizden oldugumuz için annesiyle kalıyoruz ve hala kıskanclıklarına devam ediyor. Bu arada gidicek yerim ve işimde yok İstanbul'da ev kıraları malum surekli hakaret ediyor psikolojim cok bozuk dunya umrunda degıl aksama kadar tv ızlıyor yemek bıle yapmıyor ben yapıyorum. Ben sadece sevdim ama deymezmiş psikolojim cok bozuk :(

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İliski dediğinizi bu kadar lacka hale getirirseniz yapacak bir sey yok gecmis olsun

0|0
    0|0
    • ben lacka hale getırmedım kackere affettım heryerde ksıkanclık krızlerıne gırdı mudurdum kızlarla odada sevısıyormusun dedı ofıste calıstım aldatıyosun dedı ben naptım psıkologa göturdum hiçbir işe yaramadı haklısınız cok uzatım belkıde

• Kimse kimseye silah zoruyla bir sey yaptırmiyor. Balik ta bastan kokmus. Temeli saglam olmayan ilişkilerin makuz kaderi ne deyim eliyle eden başıyla çeker. Simdi boşuna kendini uzup durma ne olduysa tercihlerinin neticesidir onune bak ne yapmak istediğine karar ver.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...