Kapat

Bir günlüğüne karşı cins olma şansı verilseydi neler yapardınız?

Evet arkadaşlar soru açık :)) Bir günlüğüne karşı cins olma şansı verilseydi neler yapardınız?

Güncellemeler:
Güncel
Güncell.

0|0
23|7

En İyi Kız Görüşü

• 1 günlüğüne bir halt anlaşılmayacaz kí. En az 1 ay olmalı. bir ütü yapın, bir yer silin, bir ağda yaptırın. bir günde olmaz o işler yani kanka.
    Birde ben şeyi çok merak ediyorum diyelim ki erkekler kadın kadınlar erkek oldu bir günlüğüne.. böyle bir durumda Bülent Ersoy ne olurdu acaba ya asdsdfd

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 22

• Karı düşürürdüm

0|1
    0|0
  • Şeyimk incelerdim. Net butun gun incelerdim yapabileceğim ne varsa yapardım :) ertesi gunde oturup hakkında uzun uzun araştırma yapardım heralde

0|1
    0|0
  • Kizlarsoruyor'a girer o malum kategoride gorus paylasan/soru soran pembelere mesaj atardim. Çokça yapildigina gore zevkli olmali :P Şaka maka sanirim gider biriyle birlikte olurdum, merak ediyorum erkeklerin nasil zevk aldigini :D

0|1
    0|0
  • Bir kadınla birlikte olurdum.
    Tabii bir de ayakta işemek önemli. :D

0|2
    0|0
  • Erkeklere laf atip kavga ederdim, meyhanelere ve kahvelere gidip ortaligi dagitirdim "uleeeen bana kudret bey diyeceksiniz" diye hahahaha

0|1
    0|0
  • Yapmadgim kalmazdi

0|1
    0|0
  • Bir erkekle ilişkiye girerdim.

0|1
    0|0
  • Sevdiğim çocukla kanki olur kimden hoşlandığını öğrenirdim

1|1
    0|0
  • Kadın, kız peşinde koşardım:) erkekleri anlamak için:) var demekki bir hikmeti:)

0|1
    0|0
  • mastürbasyon :D nasıl olurdu merak ederdim bide ayakta işemek :D

0|2
    0|0
  • Önce iç çamaşırıma çükümü Nasıl yerleştirebileceğimi düşünürdüm :/

1|1
    0|0
  • Kızlara laf atarım 😄

0|1
    0|0
  • Sanaldan elin kızına , iğrenç şeyler yazardım. Çoğunuz yapıyorsunuz. Vardır bir hikmeti değil mi?

0|0
    0|0
  • Canımı yakan erkeklerle kanka olur zaaflarını öğrenir hayatını kaydırırdım

1|1
    0|0
  • Mükemmel bir şekilde mutlu olurdum ve sanırım Bağcılar'a giderdim. :D

0|1
    0|0
  • Özgürce sevişmek.

0|1
    0|0
  • İyiki değilsiniz büyük ihtimalle tünel havayolları kurardınız

0|0
    0|0
  • S*x bich babyy evet ılk işim biriyle beraber olmak olurdu hatta iki üç gun boyunca bidee seyın yapısını faln incelerdim oyle işte.. Yani 24 saati guzel degerlendirirdim dostum.

0|1
    0|0
  • Maço olsun yakışıklı olsun zengin olsun diyen kıza ders verirdim :D

0|1
    0|0
  • Gıcık olduğum kızların Gönüllerine girer yetmez eve atardım durumu ailelerine çaktırarak ve bir sürü suç işlerdim işkence yapardım çok dahice soygunlar yapardım nede olsa bir daha kimse bulamayacak

0|1
    0|0
  • Cinsel ilişkiye girerdim dkelfnwlf

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Gördüğüm bütün erkeklere tokat atardım. Bu tokat atmaktan ne zevk alıyorlar hayatım boyunca anlamadım. En ufak bir laf söyleyelim çaat tokat. :)

3|1
    0|0
  • Karşı tarafı tatmin ederdim zaten 1 günlük 😊😊😊

0|1
    0|0
  • Sana verirdim kanka

0|1
    0|0
  • Bime gider ped alıp regl olurdum

0|0
    0|0
  • Ağda yapardım ;)