Bebek gibi konuşan kızların amacı nedir?

Sorum aslında biraz net olmayabilir. O yüzden açıklama yapma gereği duydum.
Bahsettiğim bu bebek gibi konuşan kızların arasına sevgililerine kur yaparken bebekleşen kızlar dahil değil. Bu bahsettiğim kitle normal ortamlarda arkadaş ortamında vs sosyal ağlardaki videolarında bile gözle görülür biçimde bir ses incelterek konuşma çabası sergiliyorlar. Eğer onlardan birisi beni aydınlatırsa çok memnun olurum. Hep merak konum olmuştur. Anonim olarakta sorumu yanıtlasanız yeter kızlar. Ama en ince ayrıntısına kadar söylerseniz sevinirim. Hani sorum genel olarak şu. Bir bayan yaklaşık 17-22 arası neden sesini incelterek konuşur üstüne üstlük birde bebekleştirerek neden yani?

1|0
24|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• 3-4 sene. Önce vardı böyle bir kızarkadaşım güzelliğine güzel ama yok yüksek fiziksel görünüm düşük beyin fonksiyonları amaç arabaların sağ koltuğunda selfie çekeyim bana Çiçek gönder beni iyi mekanlara götür hep tüketim 2 muhabbet yok güzellikte bir yere kadar,,,,

1|0
    0|0
  • Körpe seven erkekleri tahriş etme ve şirin gözükme bundan haz duyan erkeklerinde sayısı oldukça fazla pampa

#inciheryerde

1|0
    0|0
  • Sevgililerin de böyle yapması aşırı sinir eder beni. Resmen aptal gibi görünüyolar yeminle neyin kafasını yaşıyolar diye soruyorum

1|0
    0|0
  • Bir bilsem

1|0
    0|0
  • icindeki irispiyi kesfetmis kiz

1|0
    0|0
  • damakları mı gelişmemiş dillerimi anlamadım nedir

1|0
    0|0
  • ağzıma lahmacun küreğiyle vurun demek istiyorlar.

1|1
    0|0
  • nedenini bilmiyorum ama gerçekten acayip iticiler

1|0
    0|0
  • amaçsızlardır

1|0
    0|0
  • Kaşıntısı vardır.

1|0
    0|0
  • Kendilerini zarif ve narin sanıyorlar... Ancak bizden farkları yok

1|0
    0|0
  • Yapmacık ve itici

1|0
    0|0
  • emzik istiyorlar

1|0
    0|0
  • İtici

1|0
    0|0
  • Gıcık oluyorum

1|0
    0|0
  • Çok iticiler bence

1|0
    0|0
  • Bazı kızlar bu şekilde konuşunca babalarına her istediklerini yaptırıyorlar muhtemelen ve bunun her erkekte işe yarayacağını sanıp, her ortamda bunu yapıyorlar. Ama herkes babanız değil. Siz babanızın hep küçük kızı kalacaksınız. O yüzden babanızda işe yarıyor ama her erkekte işe yarar diye birşey yok.

0|0
    0|0
  • Senin yaptgin gibimi

0|0
    0|0
  • eğer başıma bir şey gelmeyecekse onlar bbana çok sempatik geliyor :)

0|0
    0|0
    • Ahahaha yok canim ne gelecek :D bana da itici geliyo genelde ama amacsizca yani anlamiyorum yapmaciklik yani ha sevgilisine yapsin tamam da bana neden yapar bir kiz? :D

• sende öğrenmelisin öyle konuşmayı :D

0|0
    0|0
    • Biliyorum zaten öyle konuşmayı da çok saçma değil mi şimdi insan içinde öyle asla konuşamam ben yani normal sesimle konuşurum :D

• ya insan içinde tamam zaten öyle konuşmasın ama bir hatun sevgilisiyle öyle konuşabilmeli , ben ; hani mit mit bebişim dediğimde , öküz gibi efendim demesin :D :D iyi geceler

• Yazımda açıklamama dikkat ettiysen buraya sevgilisiyle böyle konuşanlar dahil değil dedim :) O doğal bir şey onu ben de yaparım. Tatlılıktır o sempatikliktir. Ama benim bahsim şu normal ortamlarda bile öyle konuşan kızlar sahneye çıkınca bile mesela olay bu yani :D

• cok tatlı oluyorlar

0|0
    0|0
  • Olsun yalarunn :DDD

0|0
    0|0
  • Sevgiye ihtiyacım var diye bağırıyorlar işte

0|0
    0|0
  • Yalatmak

0|0
    0|0
  • Ayip olcak ama detayi okumadim

0|0
    0|0
  • bayılırım agzına tokat cakmaya yer arıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Yüzlerine karşı kızım sen niye fokbalığı gibi konuşuyorsun demek istemişimdir hep. En son Nihal'e demiştim kafam güzelken 😀 Kıza birde senin kardeşini hiç sevmiyorum demişim. Hiç haz etmiyorum bu tiplerden.

1|1
    0|0
    • Ayyy ne demisti sana peki? :D ama varyaa ağzına sağlık be!

• Hatırlamıyorum ki banada sonradan dediler böyle böyle dedin kıza diye 😂 Gülmüş ama kız sanırım.

• Yumruk manyagi yapasim geliyor

1|0
    0|0
  • şirin zannediyorlar kendileri fare gibi viik viik sesler çıkardıkça

1|0
    0|0
  • Bebevkten kasit nasik ama böyl agzini yayn tipler mi?

1|0
    0|0
  • Bilmem ki

1|0
    0|0
  • Beyinleri yok

1|0
    0|0
  • Amaçları dikkat çekmek herkes benimle ilgilensin falan 😁😂

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum hiç sevmem

1|0
    0|0
  • bunların ana rahminde biraz daha kalmaları gerekirdi konuşma yetenekleri gelişmemiş ama doğdular bir kere geri sokmak imkansız

1|0
    0|0
  • Ergenlik

1|0
    0|0
  • Ay iticidir ya

1|0
    0|0
  • Ağızlarına çakmamak için zor duruyorum

1|0
    0|0
  • Tokat istiyorlar

1|0
    0|0
  • Fok balıklarını yaşatmak

1|0
    0|0
  • Satmalık itte

1|0
    0|0
  • Beyin yetmezliği

1|0
    0|0
  • ahaha gerçekten bunu bende merak ediyorum

1|0
    0|0
  • Dikkat çekmek

1|0
    0|0
  • Bebekleri tatlı buluyodur ve kendi de bebek gibi konusmaya calısıyodur. Nitekim ters bir görüntü olusur

0|0
    0|0
  • Sevgiliye yapilir

0|0
    0|0
    • O başka zaten sorumun onunla alakası yok ağzını yaya yaya konuşan sesini incelten kızlar bunlar

• sempatik olmak içindir büyük ihtimal komiklik ya da

1|0
    0|0
  • En son aşık olduğumda konuşmuştum öyle kendiliginden olmuştu

1|0
    0|0
  • Biz ona arkadaşlar arasında fok balığı konuşması dioruz yemin ediorum hareketler bile benzio 😂😂😂 benim arkadaşım bir kızdan hoşlanıodu yaw kız iyi hoşta fok balığı gbi konuşuyor nye öyle dedi ordan çıktı muhabbet 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...