Kapat

Kızlar, Müslüman kadinlar baski altindami?

Bu soruyu sorma sebebim su:

ben müslümanim. Almanyada dogdum büyüdüm. Party leri ve kalabalik icki icilen ortamlari sevmiyorum, gitmiyorum. Benimle ayni dini görüsü paylasmayan bir adamla asla evlilik planlari kurmadim. Bunun ilerde sorun yaratacagina inaniyorum.
Bunlarin hepsini kendi irademle yaptim. Ailem bana asla hic bir sey de baski yapmadi, yapmiyorlar. Arkadas cevrem de kapanmak isteyipte ailesi karsi cikanlar bile oldu. Yani onlar da baski altinda degiller... Tabii bu benim ailem ve cevremdekiler böyle. Insan ister istemez herkes öyle diye düsünüyor. Ama ben daha hic zittini duymadim.

Peki kendini müslüman bir bayan olarak baski altinda hissedenler varmi?

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Bu insanin icinden gelen bir durum bence. Senin gibi olan bayanlar da var ama tam tersi olanlar da var. Onlar tamamen zinayi normal gorebiliyor bu yuzden kendilerini baski altinda goruyorlar dogruyu baski olamak algiliyorlar:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yakin zamana kadar Turkiyede de bu böyleydi. Ki halen toplumun bir kısmının icine işlemis bir zorbalik var. Dengeler degisince t abi arz talep dengesini de vurdu bu simdi şirazeyi şasirdi millet moda oldu süsluman olmak.. Goz göresi degil çoğunun durumu insanin kalbini karartiyor. Bu açıdan bakınca istemeyen insanlarda gayet berbat model görüyor ve bunu kullanıyor. He ne oldu samimi inananlar daha rahat en azından bu var.

1|0
    0|0
  • Bana her gün namaz kıl, oruç tut diyorlar mesela.
    Oruç tutmuş gibi yapıcam bu ramazan :d

1|0
    0|0
  • Gercek Müslümanlar tarafindan bir baskı yok

1|0
    0|0
  • Bende açılmak istiyorum annem izin vermiyor eski eşimin zoruyla kapandım hiç memnun değilim bana kötülük yapıyor annem kendimi kötü hissediyorum

1|0
    0|0
    • Peki söylemedinmi zorla olmaz bu isler diye? Eski esin seninle acikken tanismadimi niye kapanmani istediki?

• Degildir. Gercekten var mantiksiz erkekler. Allah kolaylik versin sana ve cok cok sabir.

• Sağol canım

Yükleniyor...